Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nagyon hálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon hálás nekem akkor nem illik randira hívni?

Figyelt kérdés

Teszem azt úgy értem hogy annyira hálás hogy akkor is eljönne velem ha amúgy tökre nem lennék az esete de úgy érzi tartozik nekem......

Ez visszaélés szerintetek is?


2011. márc. 31. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy mi az amit bevállalsz és mi az amit nem.


A lány ha veled van, veled beszél hogyan viselkedik?

És másokkal?

Visszafogottan vagy szorong vagy nyugodt? A szemedbe néz? Próbálj olvasni a testbeszédből. Lehet, hogy nem is olyan "rossz" a helyzet ahogy gondolod.


Ha úgy látod feszeng, nem tudja elengedni magát, akkor ne hívd el randira.

2011. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
magamból kiindulva szerintem elhivhatod. én biztos megmondanám ha nem, nálam nem játszik ilyen kérdésekben se hála, se sajnálat, se semmi egyéb
2011. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod, ha hálás, ha nem. Attól még, mert az az oka, hogy elmegy, mert hálás,lehet, hogy lesz belőle valami, mert szimpatikus is leszel neki.
2011. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem visszaélés, de ha csak hálából megy el, és egyébként nem tetszel neki, akkor nem lesz hosszú életű a dolog.
2011. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!