Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 25 éven aluli,

szőkés vagy barnás,

bájos, imádja a focit meg a matekot,

Bp-i.


2011. márc. 29. 23:16
 1/9 tsz-tag ***** válasza:
90%
sört ne szeresse?vagy tudjon főzni esetleg? ne csak szórakoztasson a nő hanem tartson is életbe... xD
2011. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kell, tudok főzni, és én szeretem a sört.

A focit meg nem nézni szoktam. amúgy komolyan csak ez a pár elvárásom lenne.

2011. márc. 29. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem:D
2011. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Totózóban
2011. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki egy focimeccsre, nézz ki egy szőkés, vagy barnás, 25 éven aluli csajt magadnak. Lépj oda hozzá, és kérdezd meg tőle, hogy mi a konjunkció, és mi a diszjunkció. Ha jól válaszol, hívd meg egy sörre, ha inkább elzavar, akkor nem szereti a matekot, és sajnos téged sem...
2011. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üllői út 129.
2011. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mért kéne a matekot imádni? ez kész. bájosat aki a matekot szereti nem fogsz találni, max egy kocka nőt.
2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de azért ne add fel! :) előző voltam
2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem nincs igazad vannak lányok akik szeretik a matekot és attól még nem kockák. Például én szeretem mégsem vagyok "stréber"(kocka) bár a focival hadilábon állok, azt csak nézni szeretem, azt is csak élőben tv-n keresztül nem mert ott uncsi.
2011. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!