Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Futópálya, mint csajozó hely?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futópálya, mint csajozó hely? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

1 hónapja járok le futni az egyik közeli futópályára ahol sok sok szemrevaló lány is megfordul! A kérdésem az lenne, hogy hogyan, milyen szöveggel lehetne ismerkedni ebben a helyzetben? (Tudom, hogy futás közben reménytelen, de amikor végez, vagy pihenőt tart akkor nyílna rá alkalom.)


Lányok és fiúk válaszát is várom, de csak is értelmes és komoly egyénektől. Voltatok e már hasonló helyzetben, ha igen akkor bejött e a dolog? Lányok, ti pedig mit gondoltok erről, mit szólnátok ha futás "közben" leszólítana egy jó pasi? Esetleg reménykedtetek e már valaha ilyesmiben? :P


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 29. 22:19
 1/3 Funktasztikus ***** válasza:
Szija sanyivagyok futunk együtt? xD
2011. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kérdésed van neandervölgyi, akkor bal oldalon találod az "Új kérdés" opciót! ;)
2011. márc. 29. 23:00
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Az első válaszoló nem mondott hülyeséget azzal, h kérdezd meg, h 'futunk együtt?'. Szerintem úgy a jó ha van lehetőségetek futni együtt, mert mindketten egyszerre végeztek, kisétálhattok, utána akkor lehet beszélgetni, hogy elfáradtatok e, mindig ennyit fut, mikor kezdte, stb... Általában aki futni jár annak van mindig pár perce beszélgetni, én ezt vettem észre. Szóval én örülnék neki ha leszólítanának és nem egyedül futnék ami tökjó :)


17/L

2011. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!