Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig csak "helyes" maradok? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak "helyes" maradok? :S

Figyelt kérdés

Már sokan mondták( hátam mögött is), hogy milyen helyes meg jó fej vagyok, meg hallottam, hogy lányoknál szinte napi téma, hogy " te miért nem jössz össze vele(velem)? Én nem járnék vele, de hozzád illene", meg hasonlók. Szerintem sincs nagy gond a külsőmmel, simán el tudok beszélgetni lányokkal, meg kezdeményezek is, de még valahogy nem volt barátnőm. Fog ez változni valamikor?

15/f


2011. márc. 29. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, leszel te jóképű pasi még olyan 5-6 évet kell várnod, addig meg sajna vagy nem, de szerintem örülj inkább a helyes szónak!:)
2011. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy képet légyszi. Köszi 15/L
2011. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fog változni, amint változik a hozzáállásod is.Legyél bátor!Ha valamelyik lány tetszik neked,akkor hívd el randizni.Veszteni nem veszítesz semmit.Lehet, h ő is szimpatikusnak talál majd és kialakul majd köztetek vm.
2011. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad 1x, és akkor is írtam: ha kezdeményezel, és mégsincs soha sikered, akkor mégiscsak van vmi baj a külsőddel. A lányoknak az a legfontosabb, bármit is mondanak.
2011. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nanáá hogy fog :) Nyugi ...ha helyes is meg jófej is vagy akkor. no problem .:) Ja és..eza nem volt még bnőd..ezt nem kell elsiettetni. :)
2011. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmhm. Az hogy ezt mondják az azért is lehet mert zavarban vannak és próbálnak úgy tenni mintha nem érdekelnéd őket. Azért ha napi szinten megy az elég jó. xD


De mivel úgyis tudod hogy ezt gondolják nem kell oda menni egy konkrét lányhoz, csak bókolgass meg dumálj. Aztán ha alakul valami akkor nagyon jóó.xd

2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy korai még ezen paráznod?:)

Majd ha 5 év múlva is csak "helyes" leszel, akkor elkezdhetsz komolyabban aggódni.

Tudod, ez úgy van mint a futballistáknál....jó dolog ha fiatalon azt mondják rád, hogy "tehetséges" vagy, de egyik focista sem akar örökké csak "tehetséges" maradni.Te is így vagy a "helyes" jelzővel.

2011. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!