Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lehet jelentése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet jelentése?

Figyelt kérdés

Van a gimibe egy gyönyörű lány,már év elején feltünt meg beszéltek mások is róla, és észrevettem hogy mindig mikor szembejön 1 másodpercre megakad a tekintetünk egymáson,de tényleg egy picit, de mindig:)Érdekes.

16f

Ja a lány 18 éves


2011. márc. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
:) Én lány vagyok ugyan, de egy helyes sráccal ugyanígy vagyunk a gimiben :D Én ezt úgy veszem, mint egy jelet, ami arról árulkodik , hogy tetszem neki :P :D
2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet pont te rólad írt a srác elsőke..:))
2011. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teccetek egymásnak. Én lány vagyok és ha ez a szitu lenne velem akkor én megvárnám hogy a fiú lépjen vmit. És itt te vagy a fiú :D lépj...

Vagy legalább vhogy kezd jobban megismerni a lányt,vedd fel msn-re-->beszélgessetek sokat--> és majd jöhet a tali stb :P

sok sikert

2011. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vajon nem, de margarinon talán :D bocs de egy gyökér kommentnek is kell lennie :D

szerintem szólítsd meg, mert a szemkontaktus az első, köszönj neki, és kezdj el vele beszélgetni, ha nem ismernéd kérdezd meg a nevét vagy ilyesmi

2011. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem szolitsd meg, vagy irj neki, vagy barmi, csak lepj.. Azert irom ezt mert en is ilyen helyzetben vagyok, ugyanilyen korral, es nayon tetszik a fiu.. :)
2011. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit csinálnod, minth közeledsz felé, megismered, irkálasz vele, elhívod vhová, aztán meg már sima ügy
2011. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!