Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hülyén fog hangzani a kérdés,de komolyan kérdezem.Mit csinálnátok,ha van 1 pasi aki nagyon bejön nektek,meg neki is ti,már megismerkedtetek,meg eggyütt buliztok,már majdnem összejöttetek ,de az egyik alkalommal(bulin v randin) a pasi iszonyatosan büdös lenne,de nagyon?Megundorodnátok annyira h nem akartok többet tőle semmit?:D
2011. márc. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hátöö... megjegyezném neki... de ha nagyon szeretem akkor ... hát nemtudom... a nagyon nagyon büdös akkor elmenem volna a randiról... majd csak rájött volna mért tettem...
2011. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen szagra kell gondolni? Izzadság vagy lábszag vagy szájszag vagy mi?
2011. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám.
2011. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak elméltileg kérdezem,így nemtom milyen szagra gondoltam.Amitől nagyon undorodtok:D
2011. márc. 29. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyetlenegyszer fordul elő, akkor sem örülnék neki, de még kibírnám:)
2011. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha randi, és nem úgy h felhív h "szia kicsim, vagy kések két órát, amíg hazamegyek zuhanyozni, vagy most megyek büdösen, de egész nap dolgoztunk", akkor otthagynám. Ha buli, akkor még megggondolnám. De mindkettőt csak akkor, ha egyszeri alkalom.

19/N

2011. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,szóval egynél több alkalommal kell:) Köszönöm!:D
2011. ápr. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!