Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki érez így vagy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki érez így vagy pont ilyen? Ötletek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok vékony testalkatú sovány srác.A korombeli srácok mind férfiasabbak,fejlettebbek föleg testalkatra mint én. Nekem olyan kisfiús kinézetem van,olyan 17nek nézek ki kb.Borotválkozni is kb 1éve ekzdtem el és még csak az államon van.. Ha a korombeli srácok közt vagyok, "lemaradottnak" fejletlennek,szabályosan vmi kissrácnak érzem magam.. Kort és nemet ia
2011. márc. 27. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj haver én se vagyok egy adonisz én is 21 vagyok ha megborotválkozom én 16nak nézek ki vagy 2 napig állítólag (utána meg 30 éves csövesnek) ha megnyerő a személyiséged annyi elég a lányok 45%-nak.
2011. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az 1. válaszolónak:

ez nem így van. Mi az hogy a lányok 45%ának. A normális lányok a belsőt veszik figyelembe főként. A külső adottságok csak plussz. A nem normális lányok (ribancok) úgyis csak a szexre mennek. Ennyi.

2011. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na szóval a lányok 45% normális szerintem. ugyan azt mondtuk. lehet hogy több lehet hogy kevesebb én kb ilyen arányba látom őket.
2011. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem az SP vagy? :D

Amugy ne aggódj ezen. Örülj neki. Amikor már ráncos lesz minden korodbeli Te még mindig a fiatal libákat tolhatod :P

2011. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

2. válaszoló úgy látom te még hiszel a mesékben!

Egy normális csaj sem akarja majd megismerni a belső értékeidet, ha külsőleg nem fogod meg vmilyen szinten.


Kérdezőnek meg, csak annyi, h ha zavar a vékony testalkatod kezdj el gyúrni, te is elégedettebb leszel magaddal és a környezetedben élő csajok is pozitívan fogják értékelni.

2011. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vagy tele pattanásokkal még pluszban.
2011. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem hordasz fogszabályozót, nem vagy kancsal, sánta meg púpos is. Szerintem majd te is találsz valamilyen lányt, aki éppen ezért szeret meg téged, amilyen vagy, nem kell ezen aggódni.
2011. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az 5. válaszadónak: Ez nem csak mese, ahogy te mondod. A lányok igenis meg akarják ismerni a belső értékeidet. Nem elég csak a külső. Igaz, persze, hogy először a külsőt nézzük, de nézhet ki akármilyen istenien, ha belül hülye mint az ágyú, vagy egy nagy tuskó, akkor nem kell senkinek.
2011. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!