Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar velem járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
Hellosztok! Egyik nap fb. cseten összeismerkedtem egy csajjal, és mindig normálisan elbeszélgetek vele, megvan a közös téma is, de mindig én írok rá, és sokszor ami után ráírok "mennie" kell... :S Szerintetek ez miért van? Tényleg mennie kell? vagy csak nem szeret velem beszélni? Csak mert ami után elköszön, lelép, aztán utána 20 percre megint fent van, de nem ír rám, és én meg nem akarom azt hogy mindig én írjak rá. :S (nem is nyomulok, és nincsen pasija se)
2011. márc. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor hagyd, vagy kérdezz rá, hogy mi van.
2011. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt, hogy beszeltem egy fiuval, es mindig azt irta, hogy rogton jon, meg nemsokara visszajon. Eloszor azt hittem, hogy csak le akar razni, majd mondtak tobben, hogy veluk is ezt csinalja. Majd kiderult, hogy mivel meghalt az apukaja sokat kell segitsen az anyukajanak. Szoval a bolhabol elefantot csinaltam.

De szerintem probald ugy intezi a dolgokat, hogy lassa, mikor felmesz es irjon rad.

2011. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne írj rá egy darabig :)gondolj bele ha te ezt csinálnád egy lánnyal mért csinálnád. én ha egy fiúval ezt csinálom akkor inkább az hogy nem szeretnék most vele beszélni vagy sokan írnak stb. de ilyen helyzetek is vannak mint amit az előző kommentelő írt. szerintem egy darabig ne írj rá, várd meg még ő ír (kb 1-2hétig) ha nem ír akkor szerintem nem jössz be neki :/ de rá is kérdezhetsz nyugodtan hogyha pl ráírsz majd 1-2hét után hogy neked mindig menend kell ha írok?aztán cs8nálj úgy mintha nemérdekelne legyél kicsit flegma...nekem pl voltmár így és mikor láttam hogy már nemérdeklem egyből megváltozott a vélyeményem és még rá is írtam a srácra :)
2011. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elég hasonló szituban vagyok...

én személy szerint azért nem irok a srácnak mert nem akarok nyomulni meg nemtom...jobb ha ő ir. szivesen dumálok vele, csak nem merek írni neki.igazából nem tudom miért.

szóval lehet hogy ennek a te esetedben sincs semmi jelentősége. de lehet jobb ha megkérdezed v nemtom.

2011. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!