Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok volt az az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok volt az az első randin?

Figyelt kérdés

Én kértem el a srác tel számát, és én is kérdeztem meg h rá e érne du találkozni.

találkoztunk du és estig beszélgettünk, aztán el kellett mennem máshová, de mikor végeztem ott várt a srác.

lekéste a buszát, és nem tudott sehogy haza menni, így én feláajánlottam, hogy aludjon akkor nálam.

hajnali 3-4ig tuti dumáltunk, ő szeretett volna többet is este, de én megmondtam neki, hogy nekem ez így per pill érzelmek nélkül nem megy. azt mondta jó és hhogy nem haragszik.

teljesen őszinte volt, elmondta hogy nem tudja mi lesz ebből az egészből, mivel nem lehet ezt meghatározni h rövid v hosszú távú kapcsolat lesz e belőle, majd kialakul.

tegnap reggel ment haza , azóta nem beszéltünk.

szerintetek hiba volt felhívnom és nem lefeküdni vele? most mondhatja e ez miatt h nem akar semmit?

írjak neki vmit smsben, facebookon? (azt mondta, hogy jól érezte magát velem)

20L , 19F


2011. márc. 27. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
semmiféleképpen nem probléma az h nem feküdtél le vele az első randin baszus:D ha emiatt "dob" akkor megsem érdekel, és csak arra hajtott, hogy megdugjon, de más nem érdekli csak a tested, akkor ne is foglalkozz vele.
2011. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háááát ha így ráhajtottál, biztos nem ilyen happy endet képzelt aznapra...de örüljön a rohadt kis mázlistája, hogy a csajok futnak ő utána.
2011. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát igen... lehet, hogy nem kellett volna nekem felajánlanom h aludjon itt.. csak hát máshogy nem tudott volna haza menni, 53kmre lakik tőlem...

de miután megmondtam neki h nem akarok vele lefeküdni, ugyan ugy normális maradt, és ott folytattuk a beszélgetést ahol abba hagytuk.

2011. márc. 27. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kezdesz kisfiúkkal?
2011. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pffff akkor jó köcsög pasi lehet.Csak szexelni akart veled.És mivel nem jött össze lehet ezért nem keres.jól tetted hogy nem feküdtél le vele.
2011. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon aranyos voltál hogy felajánlottad neki a lehetőséget, és okos hogy nem feküdtél le vele. Lelkiismeretfurdalása csak neki lehet.


Balázs

2011. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!