Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedül érzem magam! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok...most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak. Álltalába discoba járok szórakozni, úgy érzem h most az segitene rajtam legjobban ha megint lenne egy új barátnőm. Igazából nem vagyok nagyon önbizalom hiányos mert egy átlagos fiúnak gondolom magam és szerintem biztos van olyan lány akinek tetszhetek, de van itt egy kis gond. Az a baj h nem merek nagyon odamenni lányokhoz, mert pl discoba mit tudnák neki mondani amivel szóba áll velem...tudom mindegy lenne, csak lépnem kellene de valahogy az elsö lépés lenne a legnehezebb, utánna ugy érzem menne a dolog.

Lányok ti hogyan fogadjátok pl discoba idegen fiuk közeledését? PL odatoppan valaki elétek és akk elkezdene veletek beszélgeti? Illetve fiúk ti hogyan oldottátok meg az ilyen jellegű problémáitokat, vagyis az elsö lépést idegen lányok felé? Gondolom nem csak én vagyok kissé félénk...


2011. márc. 27. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"mit tudnák neki mondani amivel szóba áll velem"

Szia, te is paraszt vagy ? Tanulj meg magyarul te gyökér..

2011. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is néhány hónapja lett vége az utóbbi kapcsolatomnak, így azt hiszem az idő múlásával egyre inkább nyitott szemmel közlekedek, viszont nem vagyok bulizós! Ritkán járok el discoba, ha elmegyek, akkor sem veszek komolyan senkit, aki részegen jön oda hozzám, hogy tetszek neki, blabla... másnapra valószínűleg arra sem fog emlékezni, hogy mi a nevem, nem hogy bármi másra is, amiről beszéltünk. Én jobban szeretem, ha egy "semleges" helyen próbál ismerkedni egy srác, ahol nincs dübörgő zene, halljuk egymást, és egyéb "hangulatot javító szer" sem található egyikünk szervezetében sem. :) Pl jött már így oda hozzám srác buszon, buszmegállóban, Tescoban, vagy fősulin teljesen ismeretlenül. :) Én nyitott vagyok mindig szívesen beszélgetek bárkivel, így ezeknek mindig örülök! :)
2011. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb dizsiben az ha szimplán odamész hozzá, és meghívod őt egy italra. de azis jó csajozási lehetőség ha haveri köröd havernőit próbálod becserkészni:) velük könnyeben tudsz beszélni, ha közös a társaság kapásból. beszéld meg vmeik barátoddal h invesztáljon be egy új közösségbe:)
2011. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó...van kedved msnen beszélgeti? kiváncsi vagyok a nézöpontodra..
2011. márc. 27. 14:56
 5/8 A kérdező kommentje:
vagyis a második válaszolóval
2011. márc. 27. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy diszkóba általában azért megy valaki, hogy ismerkedjen, akár bevallja, akár nem! (Jó, oké vannak azért kivételek, de a többség..)

Szóval a lányok nagyrésze ott eléggé nyílt az ismerkedésre, tényleg bármilyen szöveggel odamehetsz bárkihez!

Viszont társkeresés szempontjából mégse ezt tartom a legszerencsésebb helynek, hiszen nem tudhatod, hogy akihez odamész épp csak szórakozni akar kicsit a pasikkal, vagy egyéjszakás kalandot keres... stb

2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az msn-t egyelőre nem garantálom, de ha írsz egy privit, megbeszéljük! :)
2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!