Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Csak szorakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Csak szorakozik?

Figyelt kérdés

Helló Nagyon hosszú megprobálom leirni tömören.


Na szóval az unokatesom( lány ) van egy ( lány ) osztálytársa , nekem nagyon bejön, elvittem az unokatesom, és a lányt Mekibe, persze én áltam a cekket :) Utána nagyon sokat beszélgettünk msn-en mondtam neki aranyos,szép, kedves lányvagy ( régóta ismerem a lányt ) Mondtam neki hogy van-e kedve eljönni moziba? Azt mondta nem tudom , mondom oké.. Rákérdeztem később azt mondta nem ér rá.. mondom oké.. ,Erre ir nekem hogy ő nem úgy gondolrám a hogy én ő rá.. én erre rendben :) Másnap jött Üzi facebookon, ne haragudj télleg nagyon sajnálom elhamarkodva döntöttem.. Mert úgye azzal jött hogy nem "ismer" Mondtam neki akkor miért nem ad esélyt? Megismerni ? Egy mozi nem fér bele? Lényeg bocsánatott kért.. sajnálja elhamarkodva döntött stb.. Utána unokatesomnak mondta hogy nekem " Töbszöris mondta hogy nem jövök én be neki" Persze szolt nekem az unokatestvérem hogy ezt mondta a lány, hmm rá irtam a lányra megmondtam neki miért hazudtál ilyet az unokatestévemnek? Nekem egy szóval se mondtad hogy nem jövök be neked ,sőt te mondtad hogy bocs elhamarkodva döntöttem .. Szóval nem értem , utána veszekedtem a lánynak hogy miért hazudik ilyet? Persze tagadta.. Kivolt hangositva a telefon, szóval hallotam mindent, utána megint mondta hogy télleg bocs sajnálja hogy ilyet hazudott hogy ő ilyen hülye nyomorék meg minden megtudok-e neki bocsáltani? Mondom okés de legközelebb ne hazudj ilyet, meg mondd meg a frankot, meg olyanokat mondott a vita közbe hogy ő engem NEM érdemel meg tul jó vagyok hozzá, persze én irtam neki erre hogy te ezt honnan veszed ezt? Hisz te mondtad hogy " nem ismersz " Honnan veszed az én izlésemet? .. Értitek? :D Kicsit beolvastam neki, Mert volt egy pasija .. 1 honapig jártak.. találkoztak összesen 3x és szerelmes lett belé, de a srác megmondta neki hogy csak fogadásból járt vele, lényeg egy bonyolult lány :D De nekem tetszik! :D És ez a lényeg , megbeszéltük a dolgokat és mondta hogy igazam van mától új lapot kezd az életében , kérdem tőlle és van akkor nálad esélyem ? Azt mondta igen lehetséges ":P :$" Sőt már moziba is eljönne velem, lehet hogy az elején csak szorakozott velem , most meg megijedt hogy elveszit? Szerintetek , csak szorakozik? 15L 16F


2011. márc. 27. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem nyert ügyed van és zöld a lámpa.


a lány egyszerűen éretlen, és még maga sem tudja mi lenne a legjobb számára.:)

2011. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De akkor minek mondta azt az unokatesomnak hogy nem jövök be neki? Csak talán teszi a fejét? De bonyolult utána meg azt mondta hogy eljön moziba áh...



Ma kicsit rá ilyesztek, megmondom neki , egyet tanultam apámtól, se nő,se busz,se villamos után nem szaladok majd jön a másik :D

2011. márc. 27. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak lehet teszi a fejét az uncsim előtt?
2011. márc. 27. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Változtattál vmit a külsődön? Ha igen, akkor simán lehet, h azelőtt nem jöttél be neki, de most már igen.

Ha nem, akkor csak szívat.

2011. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem gyuros alkat vagyok :D lehet h szivat :S?
2011. márc. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!