Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szedtél már fel részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtél már fel részegen ronda csajt? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki nem? A pia szépít... :D Legalábbis mindenki mást, ha te iszol.
2011. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a gáz, h. megígértem neki, hogy elviszem valahova jövőhéten, és hogy majd ráírok facebookon. Most mit csináljak, kell-e ilyenkor magyarázkodni, vagy ne is foglalkozzak vele? megbántani nem akarom
2011. márc. 26. 09:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja, szedtem már fel... figy magyarázkodni nem kell, de annyit megérdemel h írj neki annyit h "figyu, nem, visszamondom"

Ha nem akarod megbántani akk menj el vele bazzeg :D Biztos nem fog jól esni neki de még mindig jobb h ha most korrekt vagy mintha húzod még az agyát napokig :P Vagy eltűnsz :P

17/F

2011. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyire vagy lelkiismeretes.

abból kiindulva, hogy ide kiírtad ezt a kérdést, és gondolkozol rajta , nos valószínű van benned egy kis gerinc :D


amúgy nekem még nem volt ilyen...-.- , de ha lett volna és utánna megbeszéljük , hogy elmegyünk még valahova meg ilyenek, hát valószínű hogy ott megbeszéltem volna vele a dolgokat, és kész . tehát elmentem volna én is ha már egyszer megígértem. DE van egy jópár haverom aki kb 100% még azon se gondolkozna , hogy hogyhívták a csajt megse fordulna a fejükben elmenni.

2011. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez most nektek nagyon poénos, de azért néha gondoljátok már bele, hogy a másik mit érezhet. Az egyik ismerősöm nem egy szépség és az áhított "pasija" rottyon volt, mikor rámozdult. Az ismerősöm odáig volt, még másnap is. Beleélte magát a dologba, hogy majd ők együtt lesznek..végre. Mert ugye mindenfélét ígérgetett neki a pasi. Aztán persze mondta, hogy csak részeg volt, és azért mondott ilyeneket.
2011. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szendtem sajna xD Utána kaptam észebe hogy 94 kg és 4 x szélesebb nálam azóta felse hívtam XDXD
2011. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nah erről beszéltem :D
2011. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de én már voltam ronda csávó, akit részeg csaj szedett fel :D

Sexytime ;)

2011. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem.... de annyira részeg voltam, hogy másnap el is mentem a találkára.... még abban a hitben feküdtem le aznap, hogy szép a csaj meg stb. Nem volt dagadt annyira csúnya se csak nem éppen az esetem... másnap nem is ismertem meg, ő jött oda hozzám. Gondoltam na ezt benéztem, valami hülye szöveggel leráztam, de olyan nagy csalódás még sose ért. Mentem a találkahelyre messziről láttam, hogy valaki ott ül nézem áh ez nem szép tuti nem ő az, de amikor elkezdett felém szaladni éreztem, hogy valami nem oké.
2011. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a másik oldalról is érdekes válaszok születhetnének :D
2011. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!