Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért mert alacsony vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert alacsony vagyok meg 80 kg már nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy miért nem tetszem senkinek pedig szerintem annak ellenére hogy kövér vagyok én szépnek tartom magam.és mégsem tudok szerezni magamnak egy pasit pedig már úgy vágyom egy normális kapcsolatra
2011. márc. 25. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan lányt, aki elég alacsony és kicsit érdekes feje van. Ettől függetlenül voltak már kapcsolatai és 20 éves.
2011. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, mert kellesz valakinek:) Nem minden pasi bukik a vékony kisminkelt nőkre:) Nekem elég jól hangzanak ezek amit írtál. +1 pont, hogy alacsony vagy, +1 pont, hogy nem vagy vékony, +1 mert normális kapcsolatra vágysz:)
2011. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 80 kiló az elég sok, főleg ha alacsony vagy. Amerikában elnéznék mert ott már minden második lány túlsúlyos, de itt Mo-n ez még komoly hátrány. Miért nem próbálsz lefogyni? Testmozgás és diéta kérdése, akár egy személyi edzőt is bérelhetsz aki elmondja hogyan kéne táplálkozni meg milyen programot kéne véghez vinni.
2011. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
hát nekem nem kellesz az biztos.
2011. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is a sportot ajánlanám.Mert ha fogysz azzal nőlsz is 1 pár cm-t,és így 2 legyet ütsz 1 csapásra. :) Na irány a konditerem! ;)
2011. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, egy még alacsonyabb, még húsosabb srácnak :)
2011. márc. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De biztos tetszel valakinek, csak nem egy ehhez hasonlónak

[link]

2011. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dagadt vagy! Fogyjál le! Utána lesz barátod!
2011. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak nem a legjobb pasik között kellene keresgélned.
2011. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbálj meg fogyni!!! Nekem is segített. Jah és ne a legjobb pasik között keresgélj hanem inkább a belső számítson
2011. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!