Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap taalok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap taalok egy lánnyal akit szeretek. Elmodjam neki?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és van egy lány ő 16 éves. 1 éve ismerem szerelmes vagyok belé,holnap talizunk és már 1 hete ezt a napot várom,hogy elmondjam neki,hogy többet akarok mint barát.De most itt a holnap és mintha nem is akarnám elmondni :S Az is igaz,hogy ma nagyon rossz napom volt :( Lehet,hogy picit ez is elvette az életkedvemet,és lehet,hogy holnap jobb lesz.De ha holnap nem mondanám el neki,és maradnánk barátok akkor meg megint napokig dühös lennék magamra,mert nem mondtam el neki :S

Mit csináljak ?


2011. márc. 25. 22:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

hát ha nincs a csajnak barátja, akkor sztem elmondhatod neki:)

amúgy mióta ismered?

2011. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem akkor mond el neki ha vagy nagyon izzik a levego (de csak ha ngyon) vagy ha nem nagyon jopofizik nem mosolyog vegig stb.


szerintem ha te is bejossz neki vrj a 2. randiig. ;)

sok sok sikeeert


16/L

2011. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mond el! ha nemmondod el megfogod bánni!

ha elmondod max nemet mond, nem töröd annyira magad mintha meg sem kérdezted volna... hajrá! szurkolok majd mesélj:D

2011. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 éve ismerem és mér vagy 20000x sétáltunk.

És ez sem randinak indul csak sétának

2011. márc. 25. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
NE!
2011. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És miért ne ?
2011. márc. 25. 22:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves barátom!


Ezt ma csak balf@szok csinálják így!( ne haragudj érte)

Ez ne így működik h elmondod h figyi szerelmes vagyok beléd mert 2 válasz lehetséges:


- Jajj de jó keblemre Riccardo!

vagy:


- Hát ..izé...én csak barátságra vágyom nyaf..nyaf..nyaf


Te meg mehetsz haza recskázni.


Azt érezned KELL hogy vonzódik-e hozzád. Ha igen amikor pattognak a szikrák köztetek csókold meg!

Utána elmondhatod h mit érzel.

2011. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de gáz mer nem smedvéztem még és ő se és ő fél tőle szal leht akármennyire szerelmes mert tuti elhúzná a fejét
2011. márc. 25. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, mert csak tönkretennéd a barátságot. Akkor leszel barát, ha belsőre szimpatikus vagy, külsőre viszont nem jössz be neki. Tehát esélytelen.
2011. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: ez hülyeség :)
2011. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!