Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most fel akart szedni engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most fel akart szedni engem?

Figyelt kérdés
Tegnap a diszkóban odajött hozzám egy fiú (már gyanús) táncolni (akart volna szerintem), meg kérdezett tőlem ezt azt. Mondtam a csajoknak, akikkel voltunk, hogy szedjék már le rólam, azt körbetáncolták, meg minden de nem "reagált". De aztán jött volna vissza jópofizni hozzám, de nem foglalkoztam vele. Ez most engem fel akart szedni??? Mégis mit gondolnak ezek a búzacsírák, attól h. részeg vagyok átmegyek homoba??? 22F
2011. márc. 25. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne a Kék osztrigába menj lazítani.
2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos élete szerelme voltál lol egyszer velem is volt ilyen buszmegállóba.
2011. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért csodálkozol? Most már egyre nyíltabban kezelik a saját beállítottságukat, így bátrabban ki merik mutatni, ha megtetszik nekik valaki (próba-szerencse). Egyébként meg nehogy már felháborodj, lekoppant, kész. Legközelebb ha ilyen lesz, akkor rákérdezel, és megmondod kerek-perec.

Rám 14 éves korom óta erősen buknak a leszbikus és a biszex csajok, pedig soha semmilyen vágyam nem volt más nők iránt. Nem tudom miért, de nagyon durván tapadnak... Megoldom, nem akadok fenn rajta. Pedig nekem kell hozzá jó adag türelem.

2011. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!