Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi volt a legbénább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi volt a legbénább szöveg, amivel fel akart Titeket szedni egy pasi?

Figyelt kérdés
Én is csaj vagyok és végighallgattam már jópár tré csajózós dumát!Gondoltam segíthetnénk a pasiknak,hogy mit ne....:)
2008. dec. 13. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jó a melled. iszunk egyet?
2008. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írjunk olyat is, ami (szerintem:D) aranyos is tud lenni, ha megfelelő stílusban adják elő, megfelelő helyzetben :


Nem fájt, amikor leestél az égből?:$


:P

2008. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Heló szia, mennyi a tarifa?
2008. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hülyegyerek aki rendszeresen átkarol és kijelenti hogy éhes, ha van nálam szendvics :D
2008. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik valami a két lábad közül. Berakhatom?


Ezt egy igen részeg fiatalember mondta, majd fél óra múlva a szórakozóhely előtt összefutottam vele, erre letolta a gatyáját és megkérdezte: Láttál már ekkorát?

Én meg röhögve mondtam, hogy hát ekkorát még nem :) Nem tudom mi a fenére volt olyan büszke :)

2008. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy pasi ezt mondta valamikor:

Szepek a labaid de hat meg ahonnan kinottek. :P

2008. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer majd hogy nem feleségül kértek egy buszmegállóban XD A pasi már a buszon rámkattant az iszákos haverjával együtt és ott szállt le ahol én. Fel sem tűnt neki hogy nem érdekel amiket hablatyol nekem... A megállóban megszólal h : Adjunk egymásnak olyan 5 évet és templomba visz nem fogom megbánni O.o 17 voltam heh... Elindultam és még utánam jött csak akkor kopott le mikor elővettem a telóm.
2008. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jó a farod nem akarod??!!:)
2008. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megmondanád mennyi az idő? -Persze 7:35 -Jeee az óránk már együtt jár, járjunk együtt mi is!

Hiányzik a macim, aludnál velem? Garantálom, hogy aludni nem fogsz, de jó lesz!!!!!

Ha szeretnéd tudni,hogy mitől áll ilyen sátorszerűen a gatyám,gyere velem ide ebbe a félreeső szobába..

Nem jössz fel hozzám Cd-t hallgatni? Ha nem tetszik a CD, felöltözhetsz és hazamégy.

Tudsz egy feszítővasat adni, hogy leszedjem a lábaidról a szemem.

2008. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem tré egy csajt felszedni. Vannak bizonyos sztereotípiák amik nagyon is valóságosak pl van az a bizonyos női megérzés...na elkezdesz hablatyolni egy csajnak totál bezavarod és lehet h tök jó képet festesz ezzel magadról de ha fel is szeded az nem lesz hosszú kapcsolat mert totál félreismer. Persze vannak kivételek, de a türelem meghozza gyümölcsét, hagyd, hogy belédszeressenek :) Az lesz az igazi kapcsolat ;) Mindent megtesz majd érted a csaj, hogy megtartson :)
2008. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!