Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi volt a legbénább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi volt a legbénább szöveg, amivel fel akart Titeket szedni egy pasi?

Figyelt kérdés
Én is csaj vagyok és végighallgattam már jópár tré csajózós dumát!Gondoltam segíthetnénk a pasiknak,hogy mit ne....:)
2008. dec. 13. 18:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jóók!:)Az utolsó válaszoló nem tudom,hogy hogy értette,amit írt,mint már írtam, csaj vagyok!Csak valamelyik 7végén ilyen szöveggel jött oda hozzám egy srác:

-van barátod?

-igen.

-akkor 2 lesz!

:)Hát nem volt semmi, gyorsan leráztam...Gondoltam kell egy ilyen kérdés is,és továbbra is várom a válaszokat!:)

2008. dec. 13. 19:40
 12/15 Srapnel ***** válasza:
100%
Én egyszer egy laza "na mi van, légcsőhurut?" kérdéssel indítottam az utcán egy köhögő csajnál. Sikeresen.
2008. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

igaz fiu vagyok.. de már nekem is voltak ilyen eseteim.. :D

legjobban azt jegyeztem meg.. mikor kb 5 csaj buszon rámszállt leszáltunk.. vagyis leszáltam és követtek.. és igy az egyik rámugrott és átölelt :|... hát képzelhetitek milyen boldog voltam.. mikor a napra szivesebben néztem mint rájuk.. :D

2008. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
most jött el az alkalom hogy ugráljál a farkamon (vagy ilyesmi)
2008. dec. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkásforma: Szia oylan ismerős vagy,nem nálatok betonoztam?
2008. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!