Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miről szerettek beszélgetni egy randin?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi az amiről szivesen beszélgettek randin,ha már ismered a fiút egy idelye,mi az amit szivesen hallanátok anélkül hogy nagyon rámenős lenne a fiú?
2011. márc. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...


Mi anno a barátommal a

férfi-női kapcsolatokról beszélgettünk,

a kedvenc sci-fi műveinkről ,

néha filozófiáról és hogy az mennyire állja meg a helyét a valóságban.

Hogy ki mit csinált suliban/oviban.

Az első szerelmes élményeket,

értekezés a tündérekről/manókról/mesebeli lényekről - ez az én hülyeségem, mert imádom az ilyen mesés fantasy dolgokat :)


És amik nagyon tetszettek nekem és a szívem majd kiugrott, mikor melengette a kezeim, és a fülembe súgta, mikor az égen a csillagokat néztük, hogy "Ő mindig felmelegít ha kérem!" Mikor mondta, hogy bennem van valami olyan szépség, ami megfoghatatlan, lágy de valósággal sugárzik belőlem.


Remélem segít. 21/L

2011. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

és esetleg konkrétabb dolgt is mondhatnál

2011. márc. 25. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából, ha azt vesszük akkor én a barátommal, akkor nem is randiztam. Elkerültem új városba új környezetbe, szerettem volna felfedezni. Elhívtam, ha szeretne akkor tartson velem. Neki is új volt a környezet. Minden csütörtökön eljártunk és akkor csak úgy jöttek a témák. Inkább barátkoztunk. Csak a vége felé lett némi feszültséggel teli a sétáink. Akkora már mindkettőnknek kinyílt a szeme :)


Ha este sétáltunk akkor beszélgettünk a csillagokról. Milyen csillagrendszerek vannak, vajon -e élet rajtuk? Órákat tudtunk beszélni, de nehéz konkrétumot mondani.

Férfi-nő kategóriában, hogy kinek milyen lány/fiú jön be. Volt -e szerelmes az illető, ha igen kibe, meséljen.

Szeretem a tündéreket, manókat és megkért, hogy meséljek neki róluk, én meg éjfélig csak meséltem neki a tündérekről.

Sokat mentünk játszótérre, beszélgetni, mert nem volt ott már senki. VOlt egy kalózhajó, játszottunk kalózosat. Engem kellett elkapni és elrabolni ;)


Legjobban az tetszett, hogy mindenben partner volt. Nem tekintet butának, hülyének, gyengeelméjűnek.

Az is nagyon sokat segített, hogy az elején még nem jöttünk be egymásnak, így csak baráti volt a kapcsolatunk. Szép lassan fokozatosan kezdtek olyan dolgok belecsempésződni a találkáinkba, ami feltekerték nálam a hőt.

Ilyen volt Pl. hogy én fázós vagyok. Sokszor lefagyott a fülem vagy a kezem. Ő akkor tenyere közzé vette, vagy megengedte, hogy a kabátzsebébe dugjam. Egyszer álltunk a pavilonban és megint fagyoskodtam, mondtam nagyon fázik a kezem. Akkor neki sem volt olyan nagyon meleg mint szokott lenni és akkor ő mondta, hogy dugjam a pólója alá, ott nagyon meleg van. Én bedugtam. :) Szorosan átölelt. És mondta, hogy szívesen felmelegít bármikor.


Nekem nagyon imponált.


Ismét 21/L

2011. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. márc. 27. 18:01
 5/7 egyszomorú válasza:
EZ EGYÜTT ÉRZÉSRŐL SZÓL EZ NEM OLYAN HOGY KIKELL TALÁLNI MEG HOGY SZÉPITENI A HELYZETET ANNAK A BIZONYOS VALAKINEK AMUGY SOK VARIÁCIÓ VAN ...ATTÓL FŰGG NEM MINDENKI EGYFORMA A TULAJDONSÁGGAL RENDELKEZIK..:)
2011. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenről csak fontos hogy a fiú ne legyen tolakodó a randin de mutassa hogy tetszik neki a lány
2011. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat ha mar ismerem egy ideje akkor igazabol barmi szoba johet, de az ilyen forma1 meg foci temakat azert inkabb keruld mert untatna engem szemelyszerint mert hozza se tudnek szolni. aztan kerdezgetsd a multjarol h milyen suliba jart vagy nemtudom de inkabb valami intimebbet kene....
2011. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!