Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek mikor esély lehet rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mikor esély lehet rá?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a suliban!De még nem nagyon ismerem de a viselkedése alapján lehet bejövök neki.De viszont amikor ott a pillanat hogy elhívjam randizni akkor szinte elszáll az agyam nyúl leszek és megfutamodok és elmegyek.Mit tegyek hogy bátrabb legyek?Ott a pillanat és olyan fehér leszek mint a fal.Hogy szólítsam meg?
2011. márc. 25. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feri! Légy férfi!. Bátorság! Másképp nem megy.
2011. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van!

Én csak tudom.

Mesélni nem fogok.

XDD

2011. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb akkor ismerd meg,ha nincs bátorságod rögtön randira hívni.Nincs vesztenivalód,sőt csak nyerhetsz.Amennyiben összejön a dolog,majd visszagondolva vered a fejed a falba,hogy miért nem előbb próbálkoztál,ha meg nem jön össze,nem dől össze a világ,nyertél tapasztalatot,legközelebb bátrabb leszel.
2011. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korod? egy korosztály vagytok?
2011. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és bátraké a szerencse,azt is tudod remélem.:)Én bátor voltam,lassan 5éve vagyok együtt a barátnőmmel.:)
2011. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk!Ja és kösz a tanácsokat!Majd kedden írok és majd nézzétek meg kedden vagy szerdán a fejleményeket!OK?Sziasztok!
2011. márc. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!