Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem? 17f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány.

1 éve ismerem. Szerelmes vagyok belé.

Szombaton talizunk és elmondom neki,hogy szeretem :)

És ő ezt 1000%,hogy tudja,mert éreztettem vele,hogy valami nagyon fontosat akarok mondani :)

És megtudtam 3 napja,hogy ha megkérdezném ezt a járás dolgot akkor ő igent mondana :)

És ugye ő ígyis belement a taliba akkor csak azt várja,hogy mikor vetem be magam :)

De nem tom,hogy mondjam el :S

Nagy ügyet nem akarok csinálni belőle,mert a válasz 99% igen de azért jó lenne úgy tenni mintha félnék a választól és egy szöveget kéne mondanom de nem sok jut az eszembe :/

Mit mondjak ?


2011. márc. 24. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyél bizonytalan... üljetek le (vagy be) valahova, aztán kezdj neki.

Hogy teremts bizonytalanságot? Apró szünetek, kapd el a tekinteted, ha a szemébe nézel, ilyesmi. Légy zavarban.

"figyelj, gondolom tudod, hogy fontos dologról szeretnék beszélni veled... illetve beszélgetni. Tudod, nagyon jól érzem magad a társaságodban... - szünet, megvárod a reakciót - Néha azon gondolkozom, mi lenne, ha több időt töltenénk együtt... hiszen, ha jól érezzük magunkat együtt, akkor miért akarnánk többször érezni? - tégy úgy, mintha belezavarodtál volna a mondókádba - Szóval, én úgy érzem, mintha elindult bennem valami... mintha már többet éreznék barátságnál... te mit gondolsz erről?" - innentől pedig a dolgok maguktól fognak történni.

Persze nem hiszem, hogy a zavartságot, vagy a bizonytalanságot meg kellene játszani, hiszen a szituáció adni fogja, hogy egy kicsit hebegj-habogj.

(De különben nem is értem, miért akarsz bizonytalannak tűnni.)

2011. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pár hülyeség:

kis beszélgetés után:

mit tennél ha megpofoználak?

megpofoználak énis...

Mit tennél ha megütnélek?

visszaütnék

Mit tennél ha aztmondanám hogy szeretlek?

:)


Haveroddal felhivatod magad, és odaadod a csajnak a telefont, hogy őt keresik, ekkor a haverod közli hogy szereted, csak nemmered elmondani, mert félsz...


de nemismerem a csajt, szal lehet másféle dolgok jönnek be neki...mivel már egy éve odaáig meg vissza vagytok egymásért elmondásod szerint így legegyszerűbb ha gondolkodsz 1 percet, és tuti rájössz majd hogy miaza szókompozíció aminek a legjobban örülne...

2011. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez tökjó ötlet haveroddal felhívatod magad :D
2011. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igent mondott :) 1 nap után dobott és most egy 20 éves cigány ku_rogatja (Y)

Nekem van egy barátnőm aki viszont szeret :)

Az a kis szärdarab meg dögöljön meg :)

Csak azért emeltem ki mert unatkozok ^^

2011. máj. 25. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele , majd jön másik. Ezek csak arra jók, én is meghúztam volna az tuti. (pedig már nem vagyok mai gyerek)



28/F

2011. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sétáljatok kérdezd meg hogy tetszem-e ,és hogy járna-e veled és ha igent mond fogd meg a kezét és ha feléd fordul adj neki egy szájra puszit. az ha meg volt gyors mondj egy témát pl:. na és hogy telt a napod? ne legyen utána semmi kép csönd.
2011. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hude komoly lehetett a szerelmed iránta Xd
2011. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!