Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy ilyen csajnál esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen csajnál esélye?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiu,aki kicsit visszahuzoszkodobb mint a mostani srácok és eléggé rágyur,hogy társasági ember lessen lenne esélye egy olyan csajnál,aki tényleg szép ???A fiu komoly menö ruhákat felvesz stb.A fiu átlagos a csaj nagyon szép.
2011. márc. 24. 08:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Azt teszem, mégse láttam még soha ilyet :P
2011. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

hát van ez igy...

de komolyan én láttam már ilyet :P

2011. márc. 24. 12:37
 13/25 anonim ***** válasza:
69% azt látod amit látni akarsz, mert neked így könnyebb, kényelmesen elvagy a szánalmas örömtelen életedben. Csak engem már halálba idegesít hogy folyamatosan megpróbálsz másokat is lehúzni magadhoz, mikor ők még simán elérhetik a céljaikat ha tesznek érte. És még ha nem is érik el, akkor is jobb próbálni és akár ezerszer is elbukni és felállni, mint feladni. Ez az amit te nem értesz. Hogy egy igazi férfi sosem adja fel és minden kudarcot, nehézséget csak leküzdendő akadályként fog fel, és nekifut újra és újra. És NEKED azért nem lesz soha valóban szép (vagy semmilyen) barátnőd, mert nem vagy igazi férfi. Az ugyanis nem a külsejétől lesz valaki. Ha jól néznél ki (lehet h jól is nézel ki csak bemagyarázod magadnak h nem, nem tudom), akkor is ugyanekkora lúzer lennél mert ez lelki alkat és akaraterő kérdése. Ennyi.
2011. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Előző, fogadjunk h lány vagy! Ez esetben magadnak se vallod be (ahogy annyi más lány se), h neked is csak a külső számít.

Ha esetleg fiú vagy, akkor pedig v jóképű, v végtelenül naiv.

2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem azt látom,amit látni akarok-Nap mint nap járok a városba és nem értem miért van egy szép lány körül egy majom gyerek.Nem szánalom az életem csak szerelmes vagyok ebbe a lányba és ha ti ezt nem tudjátok felfogni emberileg,akkor nincs szivetek.Én erre büszke vagyok mert most vágom oda a 3.évemet ,hogy szeretem még mindig.Nagyon szeretem és ha nem aakrja ezt a lány elfogadni,az sem érdekel.Nem tehetek rola imádom öt.Ezek az érzések nem az agybol jönnek hanem legbellülröl.Ha ezt a szöveget bárki olvassa lehet nem érti,mert éppen nem szerelmes,aki az az meg érti.Soha az életemben másokat nem huztam le éppen ellenkezöleg sok barátomnak bizalmat adtam,hogy legyen esélye ennél annál a csajnál.Sok embernek a lelkitársa vagyok,akik most boldogan élnek már.És nem adtmam még fel az életemben semmit se elértem eddig a kitüzödt céljaimat és még vannak azokat is remélem el fogom érni.Ezt az egy célt lehet hanyagolnom kell,mert ezzel a lánnyal 2 évig probálkoztam és nem adottt esélyt.Azt mondta azért nem mert nem vagyok az esete és mert nyuszka vagyok,mert az elsö találkozásunkon nem voltam vagány.Ebböl látszik,hogy a vagány nagymenökre bukik.Hát ugydöntöttem én is menö leszek mindent megtenné azért ,hogy randizzak vele.Millioszor elterveztem már mit fogok neki mondani:):):)Soha nem foglalkoztam mások véleményével mindig önmagam voltam.A lelkiakaratom és az akaratom megvan hozzá csak mikor meglátom nem jutok szohoz,föleg akkor ha belenézek a szemébe:)De igyekszek a dologgal kapcsoaltban tenni bármit.Már ott tartok mások azt mondják felejtsem el mert elrepül fölöttem az élet !!!!!!::)
2011. márc. 24. 18:48
 16/25 A kérdező kommentje:
A külsöleg kapcsolatban meg annyit tudok mondani,hogy a mostani csajoknál föleg akit szeretek menönek kell látszani mert neki ez jön be.3 év ismeretség sztem kezdésnek nem rosz valami van a dologban.Hiába vagyok aranyos,romantikus srác....ez kivólröl nem látszik.Csak az tudja ,aki nagyon ismer.:)
2011. márc. 24. 18:51
 17/25 anonim ***** válasza:
69%: Férfi vagyok, és nem kimondottan jóképű, bár adok a mejlenésemre, és kihozom az adottságaimból a legtöbbet, ami szerintem el is várható. És volt már nálam messze jobban kinéző barátnőm, olyan is akire kb az összes srác nyomult, aki ismerte. És nem vagyok kigyúrt, nem vagyok gazdag sem, nincs ferrarim, stb. Van viszont tartásom, önbizalmam, elveim, meg saját gondolataim.
2011. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező te meg félreértettél, nem rád írtam amiket írtam, hanem 69%-nak :) Neked meg azt mondom, hogy teljesen felesleges évekig futni egy lány után. Csak egyre kevesebb leszel a szemében (képzeld el hogy egy csaj évekig epekedik utánad viszonzatlanul, nem nagyon tudnád tisztelni, nemde?). Az egyetlen megoldás hogy erőszakot teszel magadon, nem keresed, nem beszélsz vele, és új lányokat ismersz meg. És addig egy lány iránt se kezdj el érzelmeket táplálni, amíg nem feküdtél le vele. Így nagy baj nem érhet :P
2011. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani: messziről jött ember azt mond, amit akar, én meg inkább hiszek a saját szememnek, mint a gyikon írogatóknak.
2011. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69% Nézd, ha neked így jó, rendben, nekem nem célom meggyőzni téged :D A kérdezőket annál inkább a demoralizáló szövegeddel szemben. Csak nem tudom megérteni az olyan embereket mint Te, akik inkább beletörődnek a kudarcba, mint küzdenének. Még ha úgy is lenne, hogy teszemazt 1000 átlagos férfiból csak 1-nek lehet vonzó barátnője, ha igazán akarod, akkor is érdemes lenne tenni érte, próbálkozni. Persze az is lehet h neked ez nem olyan központi kérdés az életedben, mely esetben valamilyen szinten elnézem neked. De szerintem a legtöbb férfi életminősége szempontjából elég sokat számít hogy milyen párt tud találni, és az ilyeneknek ne vedd el a kedvét a próbálkozástól, miért jó az neked?
2011. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!