Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok és 80kg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és 80kg, de izmos is vagyok. Ez nagyon sok vagy még belefér?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, egy 170 centis nőnek 60-65 kg az átlagsúlya.
2011. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Pj0tr ***** válasza:

De miből fogyjon, ha egyszer izmos? Odaírta szép magyarul, hogy bár 80 kg, de izmos a testalkata.

Az pedig, hogy belefér-e, attól függ hogy kit kérdezel. A mi véleményünk nem igazán számít, mert a nagy részünkkel még csak egy korcsoportban sem vagy, de nem is nagyon találkozol velük.

Személy szerint én a "puhább" lányokat kedvelem :) De ez csak egy vélemény...

Abban biztos vagyok, hogy van olyan fiú akinek te tetszel. nyugodj meg ;)

2011. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy az, aki szembe jön veled, nem látja, hogy hány kiló vagy.

Én picivel vagyok magasabb nálad, és picivel több kiló, és ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy fogynod kéne 20 kg-t, mert testalkat kérdése is a dolog. Rajtam is arányosan oszlik el, szóval nincsenek hurkáim, és mindenki 10-15 kilóval kevesebbnek tippel meg, mint amennyi vagyok.

Sok pasinak ez jön be.

2011. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem bejönnek az ilyen csajok!! Küldj egy képet magadról!
2011. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!