Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságon túl valami? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságon túl valami? 15/L

Figyelt kérdés
Már tett apró célzást arra, hogy szép vagyok, és múlt héten pedig amikor egy idióta lány osztálytársam úgy gondolta, hogy milyen jó lenne lemenni dedóba, és csapkodni egymás seggét, akkor mondta a srác, hogy én is szívesen megfognám a fenekét. Ugyanakkor ő az a fajta akinek ha nagyon tetszik valaki azt ki is nyilvánítja.(ezt mondta is) Elvileg szerelmes egy lányba a régi osztályából, de azt veszem észre, hogy ő is keresi a társaságomat, és ha más fiúval beszélgetek gyakran jön oda. (: Persze mivel barátok vagyunk ez nem jelent semmit. Azt tudom, hogy jófejnek tart. Kialakulhat még ebből valami? Te hogyan látod? 15/L
2011. márc. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
14éves fiú vagyok. Az én véleményem az, hogy igen, kialakulhat, de szerintem ez egyelőre csak barátság. Nekem ha tetszik valaki akk nem vágom magam alatt a fát azzal hogy mondom hogy ha nekem valaki tetszene akk megmondanám neki meg hogy mondanám neki hogy másba vagyok szerelmes...Félnék hogy ezek után barátként kezelne. Tehát nem mondom, hogy nem lehet ebből akár bármi, csak hogy jelenleg még nincs.:)
2011. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:) Ennél sokkal érdekesebb sztorikat is tudok, hogy ki hogyan jött össze a párjával. Igazából talán lerágott csont amit mondok, de próbálj közelíteni felé, esetleg te menj oda többet, beszélgess vele, még azt is merem mondani, hogy érdeklődj a kedvenc dolgai iránt, (pl. kedvenc zenéi) mert az mindenképp előnyt jelenthet nála, ha látja, hogy téged is érdekel, ami őt. De hangoztatom, csak akkor, ha te tényleg úgy gondolod, lehet köztetek vmi, önbizalom nélkül semmi sem megy, de szerintem egy próbát mindenképp megér.:) Sok sikert;) 23/F
2011. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt. Mivel barátok vagyunk ismerem a zenei ízlését, és szinte teljesen. Hozzá hasonló emberrel még nem találkoztam. Mérhetetlenül tudom tisztelni, és felnézek rá. Közös témában nincs hiány. Szerintem most csak sodródok az idővel. Elvégre még sokáig leszünk osztálytársak, és az alapból nem túl szerencsés. Hátha lesz valami. Nem vagyok még én sem szerelmes belé. Csak állandóan rá gondolok, és el-eljátsszok a gondolattal. Kár, hogy osztálytársak vagyunk, és alacsonyabb, mint én.
2011. márc. 23. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2011. márc. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!