Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is bejönnek ezek a dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is bejönnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A hosszú vörösesbarna ("mókusvörös") haj a kedvencem. Főleg, ha rásüt a nap.

[link]


és az ilyesmi ruhák tetszenek:

[link]


és nem szeretem a nagy melleket. Inkább a kicsi, kerek formásat.

Másnak is van hasonló ízlése?


2011. márc. 20. 22:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem is nagyon bejön:) szerintem a vörös és a sötét barna a menő^^ szép mosolyal és szájal... a mell méret nalam mind1 de nemszeretem a tul nagy melleket..popsi párti vagyok.. 22F
2011. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök:D egyébként az első képen nem a csaj, hanem a haja szép :)
2011. márc. 21. 07:19
 13/15 anonim ***** válasza:
bejönhát
2011. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az első képen jól áll a haj, a második képen meg nagyon,de nagyon jó nő.Hiába nagyon vékony,de nagyon vonzó:D
2011. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen. Nekem inkább a japán ázsiai lányok jönnek be. Ők ügyebár nem a nagy mellről híresek. Hosszú vörös haj is jól néz ki, de neke inkább a fekete jobban tetszik. Ruha. Jól nézi, de nekem inkább valami japános jobban bejön.
2011. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!