Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért nem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg a sráccal. Kicsit leveleztünk, majd msn-eztünk. Nagyon kedves, tetszik a humora, jókat beszélgettünk. Múlt héten elhívott randira. Találkoztunk, beültünk valahová, beszélgettünk, nevetgéltünk, mindketten jól érzetük magunkat. Aztán a héten megint találkoztunk, de csak rövid időre. Jó volt. Másnap msn. Szerda óta viszont nem beszéltünk.

Régebben még én is írtam neki, mostanában azonban ő szokott. Ebben kicsit "hagyományos" vagyok, nem szeretem ráerőltetni magam másokra, szeretem, ha meghódítottnak érezhetem magam.

Csütörtökön felmentem msn-re délután, meglepődtem, hogy ő is fent volt, írtam is neki, hogy hogyhogy fent van? De elfoglalt volt, valószínűleg filmet nézett, nem írt vissza. Hétvégén nem voltam msn-en. Most is fent van, de nem ír.

Miért lehet ez? Mi történhetett? Csináljak valamit vagy csak várjak? Van okom aggodalomra?

Mindketten a húszas éveink elején járunk.


2011. márc. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat javitsatok ki, ha nincs igy. De a mai fiuk mar nem nagyon szeretik a hagyomanyos lanyokat. A szemermesseged, elerhetetlenseget is sugallhat. Most komolyan! Azert mert raisz egy "mizujst" meg ugyanugy meg tud hoditani. Miert kinzod magad ott a gep elott?

Ha valamit a sok-sok evek alatt megtanultam, az az, ha valaki tenyleg fontos, akkor fel kell hagyni a taktikazassal. Ilyenek, hogy 3 napig ne hivd fel, meg a pasi hivja a not, mind-mind hulyeseg. Nyavalygas helyett tessek irni neki!

2011. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű..ha nincs visszajelzés akkor annyi!


Kerestem egy lányt( hagyományosan..én kerestem ő válaszolt)

egy idő után nagyon gáz, hogy mindig a fiú ír, hív, sms-t küld a lány meg válaszol( persze kedvesen meg stb és nem lekoptatósan..sőt bevallja fontos vagyok neki) de akkor is kissé sértő, hogy ha az ember nem keresi a lányt a lány nem keresi a fiút..Miért?


A srác most biztos azt hiszi hogy teszel a fejére, mert ugye ő nem tudja, hogy kérdést írsz ki és ezen agyalsz..

Az élő meg tündi-bündi vagy nem számít!!!!

Az érdeklődésed sem, hogy "fent van"


Mert ha érdeklődik egy lány felőlem( akit én sokszor kerestem és válaszolgatott nekem) de utána direkt nem keresem, hogy mikor ír és utána 1-2 hét múlva érdeklődik utána is elvárom, hogy ha arra sem válaszolok akkor ír-e még egyszer? Ha fontos vagyok..ha szeret ír és leküzdi ezt a lány nem keresi a fiút..ha meg nem akkor vége!!!!!!


Kell az érdeklődés a lány részéről ( e-mail, sms, telefon) különben megette a fene!!!

2011. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"mostanában azonban ő szokott"


Érdekes, hogy ő nem érezte úgy hogy ráerőlteti magát másokra( rád) nem?


Ha ő képes volt keresni keresd te is őt! Tudod egyenrangúság!!

2011. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ugy jött le neki, hogy érdeklődtél felőle, hogy hogy hogy fent van ő nem írt( valószínűleg direkt)utána várta, hogy te mikor írsz ismét erre 7végén nem voltál fenn


( na most férfi logika) ha fontos vagyok neki miért nem jött fel másnap is msn-re hiszen jól érezte velem magát a randin aztán most nem is érdekli hogy vagyok és miért nem válaszoltam neki msn, pedig látta hogy fent vagyok, de akkor nem érdekli miért nem írtam? 7végén miért nem volt fent?

Ráadásul most is fent vagyok erre nem ír rám? Szóval csak hülyére vett? szórakozik velem? Ha én megkérdezem valakitől hogy vagy? fent vagy? akármi és valóban érdekel a másik válasza és nem válaszol, de nekem fontos akkor rákérdezek még egyszer, de ő meg sem kérdezi ergó nem is érdekli csak udvariasságból kérdezett rá!

Ja hogy egó meg ő a lány meg ő nem keres és a fiú dolga..ha szeretne a fontos lennék akkor ezeken túl lépne..szóval nem szeret és hülyére vett most meg nem is ír..Ennyi volt!!



Beszéljétek meg sürgősen mert úgy félre értitek egymást mint a pinty!! Egyszer egy lányt randira hívtam azt mondta rá persze..én szerintem ez NEM..szerinte IGEN volt, de utána nem szóltam hozzá és ő sem hozzá..aztán érettségi banketten megbeszéltük hogy egymáson filóztunk 1 évig, de a büszkeségünk miatt egyikünk sem lépett a másik felé.Kommunikáció!!!!!

2011. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!