Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vonzom a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a pasikat?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, és olyan 50 kg. Többször is észrevettem már, hogy férfiak nem igen vonzódnak hozzám, most akkor valami baj van? A melleim elég nagyok ehhez viszonyítva. Tudom, hogy ezt nemigazán lehet így megállapítani, de értitek. Kicsit elkeseredtem..
2011. márc. 20. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írsz egy privátot Nekem, beszélgetünk és megmondom mi a gond.
2011. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 .Daniel. ***** válasza:
Nekem kapásból az jött le hogy felszínes vagy és az hogy azt hiszed hogy a férfiak csak a külsőd alapján találnak vonzónak abból arra következtetek hogy nem értesz a férfiakhoz. Csak annyit mondok hogy kezdj el foglalkozni a belsőddel és fejleszd a személyiségedet.:)
2011. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lehet nem a külsőddel van a baj...
2011. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
mert nem vagy vonzó
2011. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, most lehet, hogy a belső fontosabb, de mikor szemezel valakivel és a végén oda sem jön, hanem fölszed mást az azért gáz.
2011. márc. 20. 17:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval...nem csupán a külső számít.:) Nem csak azért fog járni veled valaki, mert szép vagy, persze azért ez is számít. A lényeg inkább az, hogy milyen a belsőd.
2011. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

A belsődről nem írtál semmit, se megjelenésről, vagy lehet hogy negatív a kisugárzásod.. nem elég szép az arcod.. stb.

Nem ismerünk, nem tudunk így véleményt mondani..

2011. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Nem a lóf@szt már bocs!!


Ne hazudjunk már össze vissza!


Basszus ha valakit megláttok egy buszon vagy egy szórakozóhelyen beleláttok a fejébe és kiolvassátok belöle h milyen ember????

NEM!


Hanem a külső alapján mész oda mert megfog benne valami a haja a szeme az arca a teste a járása stb...ez csak attól függ h kinek mi az ideál!

2011. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 .Daniel. ***** válasza:
Lehet hogy Te szebb vagy a másik nőnél viszont a másik nő magabiztosabb pozitívabb, élettel telibb a kisugárzása és lehet hogy nincs kisminkelve ergo természetesen szép és az mindig vonzóbb. Te meg mint az írásodból látszik nem értékeled magad nem állsz hozzá pozitívan nem vagy vidám stb... Érzed-e a különbséget? :)
2011. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy igazság, hogy akkor fognak tapadni rád a pasik -és nem csak a pasik, mert akkor leszel igazán szimpatikus az embereknek-, ha elfogadod és szereted magad.

Ha szereted magad, az sugárzik belőled, és a kiegyensúlyozottság vonzóvá tesz.

Tudom miről beszélek, mert az elmúlt időszakban nagyon sokat változott körülöttem minden. Egy csomó új barátom lett, bepasiztam, állandóan körüludvarolnak a sárcok, és mindenki kedves.

Pedig azon kívül, hogy az eltelt idő alatt néhány centit nőtt a hajam, nem változott semmi.

Ugyanakkora a fenekem, a combom, megmaradt a felesleg a csípőmön, nem pumpálták fel a szám, és nem csináltattam új melleket. Egyszerűen nem próbáltam már törni magam, hogy görcsösen változtassak, és jobb nő akarjak lenni, csak simán elfogadtam magam.

Megtanultam együtt élni a testemmel, jól érezni magam a bőrömben, inkább megpróbálom kihangsúlyozni azt, ami előnyös.

Ebben rejlik minden... A lelki kiegyensúlyozottságban.

22/L

2011. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!