Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szórakozóhelyen valóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szórakozóhelyen valóban a csajokon múlik minden?

Figyelt kérdés

Statisztikai adatok szerint egy buli alkalmával a fiúk 77%-a kap visszautasítást amikor egy lány felé közelít, legyen az tánc, megszólítás vagy bármiféle közeledés.


Viszont egy átlagos külsejű hölgy, lightos sminkkel, divatos ruhával, mindössze 10ből 1 fiú elutasítására számíthat.


Ez tényleg így van ? És miért ?


2011. márc. 20. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
mert a fiúk megdugnak mindent a lányok meg válogatnak.
2011. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manhattan válasza:
90%
Általában a lányok szocializációs és egyéb okokból kifolyólag nem veszik a fáradságot, hogy kezdeményezzenek. Amelyik mégis megteszi, az már eleve egy olyan attitűdöt feltételez, amivel minden bizonnyal (akár kinézettől függetlenül) biztos a siker.
2011. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez 100% igazság.

A pasizni könnyebb mint csajozni, mert a férfiak és a nők agya máshogy működik. A lányok egy diszkóba például táncolni, bulizni, szórakozni mennek a legtöbbször, eszükben sincs hogy pasizzanak. Persze van amelyiknek igen, de az a kevesebb. Többnyire barátnőkkel mennek, akik előtt még néhányan cikinek is érzik.

A srácok is táncolni, szórakozni mennek a haverokkal általában, de mindig van idejük lányokra, ezért ha bemegy egy csaj egy diszkóba kifelyetten pasizás céljából egy jóféle ruhában és sminkben, még akkor is 90% az esélye hogy összeszed valakit, hanem kifelyezetten a nagyonszép kategóriába tartozik.


F

2011. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

1. a fiúknak kell kezdeményezni, nehogy már mi lányok menjük oda és hívjünk emg titeket egy italra.

2. A fiúk 90%-a a buliban csajozni akar, ezért mindenkit leszólítanak, még azt is, aki nem tartozik az ő kategóriájába.

2011. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen statisztika szerint? Belinkelnéd?
2011. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani, ilyen statisztikákat nem figyelek.

Teljesen természetes, hogy lányok felének nem tetszem. Viszont az tényleg beteg, ahogy egyes lányok viselkednek. Azt hiszik páran, hogy ha megszólítom őket, akkor nagyon odáig vagyok értük. Pedig csak szimpi, szeretném megismerni.

Ha már rá bírok nézni egy lányra, akkor nem fogom azonnal elküldeni. Adok esélyt.


A lányok többsége egyszerűen buta, túlértékeli magát és külső alapján azonnal dönt. Azért is jó összebarátkozni minden lánnyal, mert lehet, hogy beajánl egy barátnőjének.

A lányok többsége viszont azt hisz, hogy ha megismerem, akkor is érdekelne. Itt tévednek nagyot.


A lányok nem kapcsolatot akarnak, hanem sikert. Este büszkén mennek haza, hogy ma 10 pasi is fel akarta szedni őket. De nem veszik észre, hogy már évek óta magányosak.

2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a lányok sokkal válogatósabbak. Másrészt a fiúknak a belső is számít, ezért általában egy csúnyácska lányt se utasítanak rögtön vissza, míg a lányok a csúnya fiúknak esélyt sem adnak, h megismerjék.
2011. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hmm...jó téma, írok mindjárt én is!


Én egy 21 éves vidéki srác vagyok, erre felénk inkább nyáron van jó buli, van a környéken egy szabadtéri disco hely a Tisza mellett, na de ezt hagyjuk most.

Voltam lent párszor, pedig nem is hallgatok disco-t (rocker vagyok) na de most koncentráljunk a lányokra!


Szerintem 3 féle lány létezik:

Az első, akinek nincs pasija, pedig csinos és fiatal, minden ujjára jut egy-egy, de elvárja, hogy mindamellett, hogy a pasi legyen jóképű, magas, idős, ne beszéljen hülyeségeket és ne legyen gyerekes, még hódítson is. Többnyire ezek a lányok boldogtalanok, mert még ha meg is találják az álompasit, az kihasználja hogy a barátnője ilyen szép, magyaránt a külseje miatt szedte fel, és cseppet sem érdekli a belsője.


A második típusú nő a rondácska, akinek tök mindegy, mi van, majd csak besikerül egy pasi. Itt is a helyes pasik dominálnak, nyilván több esélyük van alapból a lányoknál, de pl. egy kevésbé szép arcú, telt külsejű lányhoz nehezebb olyan magas pasit keresni, akinek Ő bejön. Én úgy vettem észre, hogy az ilyen lányok inkább az expasijaikkal vágnak fel, mert 5-6 hónapnál tovább egyik sem tartott. Magyaránt bemennek bulizni, aztán majd lesz valahogy. Ezek a lányok irigyek a szép lányokra, mindenki tudja miért.


A 3. kategória a hülyelány faktor, amikor valaki tökmindegy hogy szép vagy nem szép, egyszerűen segghülye. Odamész, meghívod valamire - röhög. Udvarolsz neki: röhög.

Ezekkel a lányokkal nem lehet előre tervezni mert belső tulajdonságok terén nullák, kicsit közbejátszik az ego és a beképzeltség, egy csipetnyi beszólással és leoltással, csakhogy ezekre a lányokra előbb utóbb senki sem lesz kíváncsi, mert normális egészséges szituációban megadjuk egymás felé a tiszteletet, és alapból értékeljük a másik fél (férfi) fáradságát. Ha én nő lennék, szerintem mindenkinek megadnám az esélyt, sőt ha látom, hogy kezdeményez és igyekszik, még meg is könnyebbíteném a dolgát, úgy hogy meghallgatom, ráfigyelek, és nem röhögök mint egy éretlen tini.


21/F


Am meg, egyik kategóriával sem érdemes foglalkozni, mert buliban nem lehet csajt találni. :)

2011. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!