Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a csajjal?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, aki nekem nagyon teccik! Van egy barátnőm akivel együtt élek. A másik csaj azt mondta, hogyha komolyan gondolom, akkor oké, de legalább 2 hónapig no szex. Az önérzetem miatt muszály őt befűznöm, mert a barátnőm az Egomat már leromobolta (nem csalt meg meg ilyenek, csak fitoktatja másokkal hogy jó np).

Szerintetek mit tegyek (ja a másik csaj ráadásul az ideálom, szóval nagyon nagyon vonz!!!)


2011. márc. 19. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bocsi! Ha egy nő meg jól néz ki ne élljen vele vissza! asszonykám...
2011. márc. 19. 22:11
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem hajrá
2011. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bogaro ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol te azzal, hogy egy nő mit kezd a testi adottságaival? Mindenki saját maga b@ssza el az életét. Legyél különb! Emelkedj fölé, vagy süllyedj el te is.
2011. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi suttyó van itt,h egyik disznó pasi biztatja a másikat,h igen ez az csináld,persze ha egy nő csinálja ezt,akkor a szegény férfi lelkivilága szét van tiporva és a csaj egy büdös nagy k*rva....remélem kedves kérdező,h nem lesz soha egy normális nőd...és maradhatsz "jó pasi"......
2011. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnállak kérdező... sose lesz normális életed, kapcsolatod, sose lesz belőled ember csak egy hazug tetű maradsz. Persze te dolgod, de nem értem hogy lehet hogy nem gondolsz arra mit érezhet közbe a barátnőd... vagy ennyire nincsenek érzéseid, ennyire nem jelent neked semmit? Akkor minek vagy vele?
2011. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó előtti kommentelő: Tudod amikor te, meg a hülye Qr_va barátnőid arról beszélgetnek, hogy seggbe vagy p_unci_ba szeretik jobban, és h melyik pasinak mekkora a farka az külömb, az szerintem gázabb. mert még ti hívjátok magatookat "hűséges nőknek".....szánalmas vagy!
2011. márc. 24. 21:58
 17/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő: Hogy én emberebb vagyok mint te abban szinte biztos vagyok. Abban is hogy jobb és jobb is lesz az életem a tiédnél. Szánalma hülye luvnya lehetsz, hogyha itt el mered mondani a tutit látatlan, gondolom otthon meg egy szürke egér vagy akinek K-USS a neve és ha nincs kaja este tán még két pofont is kapsz. ....gratula, ügyes vagy!
2011. márc. 24. 22:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem kedves kérdező B*AZD MEG!Nyomorék vagy,felőlem annyi csajt dugsz meg amennyit akarsz,majd rájössz,h nem is volt olyan jó dolog ez,és ha nem tetszik mások véleménye,akkor nem kell ide kiírni a kérdésed,hanem fordulj a bunkó haverjaidhoz!Ja és nem vagyok k*urva,és a barátnőim se,én nem csalom a barátom....
2011. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!