Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a csajjal?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi, aki nekem nagyon teccik! Van egy barátnőm akivel együtt élek. A másik csaj azt mondta, hogyha komolyan gondolom, akkor oké, de legalább 2 hónapig no szex. Az önérzetem miatt muszály őt befűznöm, mert a barátnőm az Egomat már leromobolta (nem csalt meg meg ilyenek, csak fitoktatja másokkal hogy jó np).

Szerintetek mit tegyek (ja a másik csaj ráadásul az ideálom, szóval nagyon nagyon vonz!!!)


2011. márc. 19. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

a 2 hónap nem nagy idő. főleg hogy így megmondta

és ha az ideálod akkor mindenképp menj bele. sokan ölnének egy ilyen lehetőségért.

2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja de közben a barátnőddel mi lesz?
2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
sztem először zárd le a mostani kapcsolatot, az lesz a legtisztább, aztán utána meg válaszd ezt a lányt
2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A jelenlegi nőmet meg akarom tartani, mert szeretem és kötődök hozzá, de a kaland meg kell. Vágyom a csajozásra, de főként erre a másik csajra!
2011. márc. 19. 21:11
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor ha megtartod a bnődet is akkor túl sok ez a 2 hónap. elvinni randizni, beszélgetni a másik csajjal teljesen titokba elég szar. főleg ha ő se tudja hogy van barátnőd. ha tudja akkor még meglehet vele valahogy beszélni, de a 2 hónap miatt gondolom hogy nem tudja.
2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jól gondolod! Sőtt ugyan nem mondtam, de ő úgy tudja hogy nincs!
2011. márc. 19. 21:23
 7/18 anonim ***** válasza:
necces lesz vagy lesz egy jó kis kalandod vagy elveszíted mind a kettőt. azt nem mondom meg hogy mit tegyél de a helyedben belemennék de csak akkor hogyha mind a 2-t elvesztem, de tudok szerezni egy utánpótlást.
2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
(persze az a cél hogy 1 maradjon)
2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megtartani fog menni, mert ügyesen tudom intézni a dolgaimat, meg igazából ha elszúrom, és egyik sem marad meg, akkor is gyorsan szerzek... Pont ezért van nekem most erre szükségem, mert ameddig teenager voltam, addig eléggé nehézkesen ment a csajozás, mostmeg viszonylag "jó pasi lettem" -mások szerint- és úgy hogy nem akarok egy csomó ziccert kihagytam, a nőm miatt!

2011. márc. 19. 21:34
 10/18 Bogaro ***** válasza:
77%
Gratulálok, te is büszke lehetsz magadra. Játszani az érzésekkel, meg a másik ember szívével. Te, te "férfi".
2011. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!