Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók. Milyen rágó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Milyen rágó?

Figyelt kérdés

Ő olyan típus, ha bejön neki valaki,megcsókolja az első randin.

Nála filmet nézünk.

Lehet ha hülye kérdés, de milyen rágót rágjak előtte?:D

vagyis milyet szeretnek?

(mentolos,epres stb.)

Itt parázok, hogy vajon megcsókol e...:S

mert ha nem akkor lehet be se jövök neki.

valami ötlet hogy hogy csináljam jól?Mert szerintem a csókon sok minden múlik(és szerinte is), nem szeretném elrontani.

és légyszi NORMÁLIS válaszokat :)

15 l


2011. márc. 19. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne rágózni előtte? És ha meg akar csókolni azt mondod, hogy "pillanat", aztán kiköpöd a rágót? Kiábrándító.
2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha fogat mosol mielőtt elindulsz
2011. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A rágó ilyen helyzetben nagyon kiábrándító lehet.
2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem inkább tic-tac

Amúgy észrevétlenül is ki tudja dobni a rágót, nem kell hangot adni neki..

2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy gyötrődsz rajta, hiszen tervezett csókról van szó, ami már többet jelent, mint egy diszkó smár.Ha ennyire számít a higiénia, akkor természetesen hagymás, fokhagymás fűszeres kaját előtte ne egyél. Ha dohányzól akkor a pálinkáról mond le. Tudom ajánlani a szájsprét, szájvizet vagy az olvadós rágót, amit bevetés előtt akár le is nyelhetsz. A csók mindent elárul az emberről.Sok sikert.
2011. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előtte fogmosás, aztán ha valami esztek vagy valami akkor egy mentols cukorkát kapj be vagy tic-tacot (elolvad egész hamar, és pont eléggé mentolos, az sem jó ha a csóknál olyan mentolos az illető szája hogy rendesen éget [tapasztalat])


csók meg jönni fog magától, nem lehet leírni igazándiból... :)

2011. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
dinnyéset :D barátnőm azt eszik néha, aztán volt már hogy tali után 4-5 órával is még azt éreztem a számban, peidg én nem rágóztam... :)
2011. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tictak jobb. abból se a legmentolosabbat mert azt sokan nem bírják, inkább gyümölcsös, pl narancsos, azzal nem lehet gond. de egy rágózó csaj nem épp szép látvány, lehet meg sem csókol ha látja hogy rágódsz.
2011. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha csak csók van akkor rágj mentolos rágót, de ha smároltok/csókolóztok, akkor szerintem inkább mentolos cukrot vegyél be előtte, mert akkor jó illatú lesz a szád, és nem kell majd azon izgulni, hogy a csókolózás közben átmegy a rágó a párod szájába.:DDD
2011. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!