Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék felszedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felszedni egy lányt szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet hülye kérdés de tippeket kérnék mivel lehet felszedni vagy csak esetleg leszólitani egy lányt...Táncolni nemtudok :S szóval az kilőve és az ilyen tapló dumál is.
2011. márc. 19. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy iszik-e valamit, dicsérd meg az illatát, haját, ruháját, kérdezd meg kivel jött....
2011. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem hülye kérdés engem is érdekel! A hangos zene miatt meg se szoktam próbálni megszólítani valakit!
2011. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

na amit az első írt azokat soha nem szabad csinálni. ha tetszel neki, ital nélkül is tetszel neki, felesleges pénzkidobás.

ha meg nem tetszel neki, de meghívod, nyugodt lelkiismerettel elfogadja.

Ugyanez a helyzet a bókokkal is.

Amúgy inni kell alkoholt és önmagadat adni. Odamész hozzá és simán elkezdtek beszélgetni, hova jár suliba/dolgozni, gyakran jár-e ide stb...

2011. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig beszéd nélkül nehéz felszedni valakit, akkor más helyen kellene próbálkozni.
2011. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne :S
2011. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, igazából tudom hogy a tánc lenne a legegyszerübb de sajnos egyáltalán nemtudom hogyan kéne táncolni egy ilyen helyen,maximum miután túl vagyok 10 tequilán :S.Jöhetne még pár tanács, lányoktól főképp hogy őket mivel szokták leszólitani vagy esetleg melyik hozná ki magát jól.(kérdező vagyok)
2011. márc. 19. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Alkohol nélkül csinálom. Kérdezek valamit és válaszol. Ha csak egy szóban válaszol, akkor még segítek neki. Ha megint csak egy szóban, akkor felejtős... de ilyen az esetek 10%-ban fordul csak elő.

Normális válaszra pedig könnyű ráfűzni a következő kérdést. A lényeg, hogy ne készülj előre, hanem figyelj rá. Ha már visszakérdez, akkor jó úton vagy.

2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés ez, engem is érdekelne:DXD
2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jó ég áldjon már meg benneteket! Tényleg elfelejtettétek, hogy dübörög a zene és csak úgy lehet beszélni, ha közvetlen közelről beleordibálsz a másik fülébe?
2011. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Áldjon meg téged is az ég! :-)

Tényleg nem jutott eszedbe, hogy nem folyamatosan megy a zene? Nem mindenhol dübörög, csak szól...

2011. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!