Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a díszb*zikn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a díszb*ziknak mindig fullos csajaik vannak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi b..i, akkor annak nincsen csaja (ha van is, az nem nő). Ha pedig van és "használja" is, akkor meg nem b..i. Innentől nem értem a kérdésedet.
2011. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb úgymond "lány" azokat szereti, tré a világ ez van :/. Bocs hülyéknek áll a világ :D...
2011. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Díszb*zi: Kb egyenlő a b*zikkal kivéve hogy nem a férfiakat szereti hanem a nőket, csak mint stílust kedveli a melegséget. Pl.: a legtöbb ilyen diszkómajom pont ilyen, tudod hajszál vékony szines haj ilyenek... :D
2011. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert ha van rajtad valami különleges ruhadarab,vagy szimplán extrémebben vagy felöltözve mint a legtöbb srác akkor jobban kitünsz a tömegből.Mint a pávák a színes tollaikkal,pl ha kifested férfi létedre feketére a körmöd már adsz 1 esélyt a csajnak hogy legyen indoka megszólítani téged.De ez csak 1példa a sok közül.Ezért hívják ezt a módszert páváskodásnak.:D:D De egyébként ez kevés hogy jó csajod legyen,legyenek meg a saját értékeid,ne nyalizz csak azért a csajnak mert szép,ne vegyél neki italt ha megkér rá,csak azért mert szép,ne vegyél virágot az első randin stb.Ne mond 1szép nőnek milyen szép,úgyis megkapja a hentestől,postástól,meg 1csomó f@sztól ezt a bókot.Emeld ki a belső tulajdonságait,1igazán szép nő azt értékeli a legjobban.+próbálkozz,most is miért gép előtt ülsz ahelyett hogy csajokat szólítanál le?:D Próbálkozz töbször,akkor lesz neked is csajod!Nem nagy ügy ez az egész,annyi jó nő van még aki rád vár!Hajrá!

23F

2011. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én megmondom miért :)

olvassátok vissza amiket írtatok. csupa-csupa előítélet. ezért nem TI kelletek a fullos csajoknak :)


[Egyébként nekem nemjönnek be a diszkós sztájlú fiúk, szóval nem védésből írtam.]


17/L

2011. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nielindi ***** válasza:

mert lehet, h a fullos, tökéletes külsejű csaj hülye, mint a segg. és ezeknek a díszfa$zoknak annyi pont elég, h jol nézzen ki a csaj. a másik, h ezek a srácok sem kvantumfizikábol doktorálnak....

egy rétegben mozognak, megtalálják egymást.

ha te egy szürke kisegér vagy, nem járkálsz ilyen környezetben, soha nem lesz olyan csajod. legyél diszbuz1, lesz partypicsäd.

2011. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Metroszexuális arcokra gondolsz? Van ott zsé....Ennyi.
2011. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de mindenesetre szerintem is röhejesek. Én például amikor még tanuló voltam (hegesztő) akkor volt olyan osztálytársam, aki minden nap hozta a táskájában a kis hajsütő vasát, és gyakorlat után kiegyenesítette vele a haját, és szájfényt is használt. Ezen már meg sem lepődtünk. De viszont azért elég sokat csesztettük, hogy ilyen SZTK keretes jellegű szemüvegbe feszített meg tornacipőbe mászkált télen.... Ez is csak egy időszak, majd jön egy következő és változik vele együtt a világ. Kitartás.
2013. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!