Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak ha még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha még soha nem beszéltem vele?

Figyelt kérdés
Egy buszmegállóba van egy csaj ahol felszoktam szállni és tetszik nekem de nem tudom mit mondjak neki ha esetleg egyedül van.
2011. márc. 17. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy: te is a vonatra vársz?
2011. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia megba-z6lak?

Kérlek, csak igennel, vagy nemmel válaszolj.

2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szállj fel vele a buszra, aztán kérdezd meg: bocs, te is ezen a buszon utazol?
2011. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy komplikált és bonyolult művelet. De csak az eleje. Ha be tudod indítani a folyamatot, akkor már minden jó lesz. Figyelj mert a következő beszédtechnika (kezdés) nagyon nehéz: Szia!...
2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ülj le mellé a buszon és mond h sziiia...mizujs..:D....vagy h érzéki hatással vagy a bioritmusomra!
2011. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajjj...ti annyira izék vagytok .Inkáb ne is válaszolnátok ha nem tudtok normálisa hozzászólni.

Szerintem úgy lenne a legkönnyebb hogy neten beszélsz vele.Gonolom a nevét tudod.És másnap már a buszmegbe is beszélsz vele.Neten mondasz neki egy érdekes témát(közös barátról vagy olyanról amiről asztán beszélhettek a buszmegbe is)És akkor majd meghívod valahova és .....................csak kialakul valami.

2011. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Te is a buszra vársz?
2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
teljesen ismeretlen? és hány évesek vagytok?
2011. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, nem köntörfalaznék, tetszel nekem, nincs kedved eljönni velem valahová?


A lányok szeretik az egyenes fiúkat, amúgy meg ha visszautasít, kiröhög, nem adja meg a számát, akkor nem érdemel meg! Ha gondolod írj privit, női észjárásban tudok segíteni.

14/l

2011. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem teljesen ismeretlen mert a nevét már tudom
2011. márc. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!