Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek beválhat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beválhat, vagy máshogy csináljam?

Figyelt kérdés

Megoldható lenne szerintetek így?

Van egy nálam 1 évvel fiatalabb lány, 16 éves, egy suliba járunk, és párszor észrevettem, hogy összeakadt a tekintetünk, azt hogy miért nézett nem tudom. A nevét tudom, egy héten látom kb 1-2 alkalommal, és arra gondoltam, hogy odamennék hozzá valamikor amikor egyedül van, vagy max ha még ott van az osztályával akkor is, és aztán félrehívnám, odamennék és ezt mondanám: "Szia! Végtelenül tetszel nekem, szeretnélek megismerni!. Utána megbeszélném vele, hogy következő szünetben vagy akár suli után találkozzunk, persze ha én is bejövök neki....

Szerintetek ez így milyen lenne? Arra is gondoltam, hogy inkább elkérném az msn címét, de az meg gáz, ráadásul egy suliba is járunk...szóval, leszólítanám, gondolom ha így odamennék hozzá, eléggé meglepődne, és nem tudna mit mondani, vagy alig egy két szót, és akkor meg megkérdezném tőle, hogy majd valamikor találkozunk. Szerintetek így jó lenne, vagy esetleg túl sok lenne így egyből?


2011. márc. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel még nem ismer téged először is mutatkozz be,aztán mondd meg neki hogy sokszor látod a suliban stb és hogy lenne-e kedve beszélgetni vagy találkozni. A többi majd kialakul
2011. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel! Am. próbáld meg! Nem veszíthetsz vele! Hajrá! Aztán írd meg az eredményt!! :D
2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Legyél sejtelmes, mutatkozz be neki, és mondd, hogy majd beszélhetnétek...

Szerintem tetszene neki, hogy rejtélyes vagy :)

2011. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!