Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy mellek? Mellkisebítő műtét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellek? Mellkisebítő műtét?

Figyelt kérdés
Nekem viszonylag nagy mellem van.Mindenki beszólogat meg fütyülget, és a szemem helyett a melleimet nézi.Nagyon zavaró:S Normális testalkatom van szóval nem azért nagy a mellem.Nagymamámtól örököltem.A súlyánál fogva kicsit húz is. Nem vészes, de késöbb csak rosszabb lesz.Hason aludni is kényelmetlen.Már gondolkoztam mell kisebbítő műtéten is.Szerintetek megcsináljam pár év múlva?17
2011. márc. 16. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd max 30 felett, addig élvezd az előnyeit :)
2011. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ha zavar, úgy alapvetően, nem tudsz tőle normális életet élni, akkor igen csináltasd meg. Elmész egy plasztikai sebészhez konzultálsz vele ő elmnodja hogy mizu és bármikor visszaléphetsz ha nem. De egy idő után meg fog ereszkedni stb stb. Jajj de szivesen cserélnék Veled, nekem kicsi van és nemsokára műttetem :)
2011. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azt ne feledd, hogy a természet nem véletlenül ad kis vagy nagy melleket. Mindennek van oka. És ebbe szikével és műtőskesztyűvel belenyúlni gyakran nagy hülyeség.
2011. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 évesen erre ne gondolj.
2011. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hord olyan ruhát amiben nem látszik nagynak, vagy szólj be neki h örülnél ha a szemedbe nézne ha beszélgettek. Nekem is nagy mellem van, de nem sokan veszik észre! Nézz meg egy videot mellműtétről, tuti elmegy a kedved!

18L

2011. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mennyire ismerős ez a helyzet, dettó ugyanez. :) Én azt mondom, hogy még ne, szülj pár gyereket, adig ne tedd tönkre a melled. Tudom hogy zavar, engem is, nap, mint nap. Tudom milyen az, ha húz és esetleg fáj a hátad is...de még most ne csináltasd meg. Különben meg, tényleg jobb a nagy cici a férfiak szerint:)
2011. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!