Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randinak jo ha elmegyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randinak jo ha elmegyunk egy bevasarlokozpontba?

Figyelt kérdés
Gondoltam oda megyunk mert kozel is van es mas lehetoseg nagyon nincs is a kozelbe.... Lanyok ti orulnetek vagy nagyon gaz lenne?
2011. márc. 16. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon örülnék. Ott nem igen lehetünk kettesben.
2011. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát első randinak inkább vmi cukrászda, vagy kávézó, teázónak örülnék. Bevásárlóközpontnak annyira nem. Ott nem tudnánk annyira sztem egymásra figyelni.
2011. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Elég ratyin hangzik.

A természettel mi a baj? Még nincsen annyi szúnyog...

2011. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első randinak legeslegjobb a pálinkafesztivál, a lány fél órán belül nyitott mindenre, higyj nekem, le van tesztelve.
2011. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Attól függ hány évesek vagytok. Tizenéves korban még elmegy, de húszonévesen már gáz! Olyan helyet válassz, ahol lehet beszélgetni: kávézó, teázó, cukrászda, jó időben egy park csendes kis padja. A bevásárlóközpont nem túl fantáziadús.
2011. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem is ratyi.
2011. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs a bevásárlóközponttal, feltéve, ha van egy olyan kávézó, ahova be tudtok ülni kettesben egy asztalhoz, és lehet nyugodtan beszélgetni, meginni egy cappuccinót, megbeszélni a kirakatokat, stb. De csak sétálgatni benn tényleg nem a legjobb.
2011. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a közelben csak ez a lehetőség van, vagy a séta de az valamilyen szinten unalmas, és félek hogy kifogyok a témából és akkor jön a kínos csönd..egy boltban, jelen esetben Auchan meg mindig van valamihez kis vélemény, meg meg is tudnám lepni valami kis apróásággal...
2011. márc. 16. 15:04
 9/21 anonim ***** válasza:
ja hogy nem is pláza hanem Auchan :O nagyonnagyonnagyon gáz... ha tudom hogy odamegyünk el se mennék kivéve ha nagyon szerelmes vagyok -.- nagyongáz komolyan mondom, NE
2011. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hát így elsőre annyira nem jó választás, de meggondolandó

legalább lesz téma valamiről

2011. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!