Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar velem találkozni vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar velem találkozni vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel sokat beszélek msnen és nagyon tetszik. Itt lakik tőlem egy utcára és kérdeztem, h van e kedve találkozni. Azt mondta, h persze szívesen, de mikor arról volt szó mikor lenne jó azt mondta, neki mind1 és elterelte a témát. Most akkor mi van? Hagyjam az egészet?
2011. márc. 15. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen kedvesen igent mondott a találkozóra akkor biztos hogy érdekled:) ne aggódj és próbáld rávezetni a témára:) lehet hogy neki is tetszel és zavarban van:)
2011. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akar és az első jól mondta.
2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hogy vezessem rá? már többször próbáltam célozgatni de nem vette a lapot...
2011. márc. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!