Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen nekem volt barátnőm mondta másfél év után hogy zavarja vagy már nem tudott mást kitalálni magyarázatnak egyébként 26 éves volt szóval nem hiszem hogy ez csak dedós probléma
2011. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek kimondottan jól áll.

A barátom elég erős szemüveget hord,de nagyon csinos vele.

2011. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik is.
2011. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon meglepődnék, ha egy lány azt írná ide, h zavarja, de igazából tuti h legalább a felét zavarná.
2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nagyon nem szereti, vagy nem áll jól neki, akkor ott a kontaktlencse.;)
2011. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
41%

engem biztos nem zavar, mert volt pasim is szemüveges és cuki volt benne, meg mint mondani szokás a szemüveg öltöztet.

én is szemüveges vagyok

15/L

2011. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!