Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan kiszámíthatatlan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kiszámíthatatlan. Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, egyidősek vagyunk, és itt lakik az utca végén. Már egy ideje, kb olyan 3 hónapja tetszik nekem. Ha ugyanakkor végzünk a suliban, hazakísér, állandóan megnevettet, és olyan jókat beszélgetünk. A múltkor vittük neki a házit bnőmmel, akkor is így beszél neki a bnőm, és ő meg szinte végig engem nézett...:$ Meg még sok ilyen kis apró jel van, de néha meg annyira közömbös, hogy már nem értem...Segítsetek légyszi h akkor most mi van? :|
2011. márc. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

felszedheted es csak azert kozonbos mert mindig tortenik valami ojan vele ami elszomoritja

PL:faratt,csalad,streszes iskola

2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.. :) És még azt kihagytam, hogy együtt járunk be reggel nulladikra gyalog. Már csak ezért is megéri felkelni korán. :$:D
2011. márc. 15. 16:33
 3/6 xoxo18 válasza:
hjajj ezzel most kb énis igyvagyok :P tudom rosszul esik,de arra kell gondolni,hogy néha még neki is lehetnek rossz napjai :P L/18
2011. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom is néha felvidítani. (: És köszi a válaszokat, ezek szerint akkor lenne esélyem... ^^
2011. márc. 15. 18:02
 5/6 xoxo18 válasza:
áh énis tegnap mikor beszéltem vele annyira morcos volt,és azlőtt még ilyen problémák nem akadtak fel s na... kicsit télleg rossz érzés... énis probáltam felviditani,de na mikor valami miatt az ember mérges meg ilyenek akkor semmi se igazán segit az ilyen állapoton :P
2011. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
na nekem ugyanez a szitu csak annyi a különbség hogy a fiú 1,5 évvel fiatalabb nálam. ja és a szomszédom. sokat nevettet sokat beszélgetünk sokat mosolyog rám. szerintem én tetszek neki és nekem is tetszik ő. sok sikert ;)
2011. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!