Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Bejön egy lány, akit közelebbről is megszeretnék ismerni. Igen ám, de van pasija. Szerintetek attól hogy van barátja, baráti szinten ismerkedjek össze vele, vagy hagyjam?
2011. márc. 15. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és ha pl úgy döntök hogy megismerem közelebbről, hogyan tegyem hogy ne vegye a pasija majd úgy hogy én le akarom nyúlni a bnőjét?
2011. márc. 15. 10:06
 2/9 anonim ***** válasza:
szarügy
2011. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 avieholic ***** válasza:

Persze, adjunk tanácsokat, hogy másszunk bele egy kapcsolatba ^^


Ha van pasija, és neked bejön, akkor hagyd. Méghogy barátkozás... Vagy szét fogsz így túrni egy kapcsolatot, vagy csak neked lesz szar, hogy csak a barátja vagy..

2011. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó boccs. Hülye kérdés volt.
2011. márc. 15. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz: barátkozol a csajjal,és beszélgettek sokat addig addig,ameddig nem fognak szakítani majd valamilyen oknál fogva és akkor jössz te a képbe.. Ezzel végül is nem teszel tönkre egy kapcsolatot.
2011. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nah igen. Erre gondoltam én is. Én csak lapulnék, és nem is mutatnám a csaj felé hogy többet akarok. Bár így is elég gyakran összeakad a tekintetünk, és ahogy észrevettem, nem csak én keresem a szemkontaktust.
2011. márc. 15. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a csaj. van barátom, de már nem szeretem annyira, és szakítanunk kéne, csak nem akarom bántani, egyébként meg félek az egyedülléttől is. de ha a srác, aki barátkozik velem újabban, jelezné, hogy felőle lehetne több is, akkor azt hiszem, már most szakítanék, nem húznám a dolgot.
2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én még csak ott tartok ezzel a "kapcsolattal", hogy keressük egymás tekintetét. Igazából csak neten láttam egy közösségi oldalon az adatlapján hogy van barátja, sose láttam még vele. De biztosan azért, mert nem oda jár suliba. Én nem akarom szétválasztani őket, de azért akarok összebarátkozni a csajjal, hogy jobban felmérhessem a terepet, hogy milyen a kapcsolatuk.
2011. márc. 15. 15:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Meg ugye ha ők is így állnak a kapcsolatukkal, hogy már szakítaniuk kéne, akkor már nincs mit tönkretennem. Am sajnálom hogy tönkrement a kapcsolatod a barátoddal.

(A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:29)

2011. márc. 15. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!