Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem, de sajnos nem vagyok egy kezdeményező típus. Ráadásul azt sem tudom ő mit gondol pontosan rólam, néha úgy érzem keresi az alkalmat, hogy találkozzon velem, néha pedig mintha a világon se lennék. Az biztos, hogy volt egy nagy csalódása és így utólag visszanézve nem nagyon küldtem neki semmi olyan jelet amiből gondolhatná, hogy mennyire epekedem utána. Szóval arra gondoltam, hogy segítséget kérnék tőle info ügyben, hiszen mindjárt itt a zh hét. Elvileg ugyanazt tanuljuk, de ha nem szerintem akkor is ért hozzá. (Egyébként komolyan semmit nem tudok infoból, mert egy iszonyú idős bácsika a tanárom és folyamatosan a családjáról meg a régi időkről mesél.)

Vagy nagyon gáz ez a duma? Ti gondolnátok ebből, hogy szeretném őt látni vagy csak hogy tényleg nem megy az anyag? Mert azt hozzáteszem, hogy én BGF-en tanulok ő meg BME-s, szóval azt gondolhatja, hogy nem létezik, hogy nem ismerek 1 embert sem az egész suliból aki tudna segíteni.

20/L és 24/F


2011. márc. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, hogy van-e vesztenivalód; szerintem nincs. Úgyhogy hajrá!
2011. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mint férfi mondom neked. Részemről örülnék neki, ha egy lány tudja, hogy miben vagyok jó, és segítséget kérne tőlem a megtanuláshoz, sőt, ha érzed, hogy kezd egy kicsit forróbb lenni a hangulat, dőlj rá egy kicsit, öleld át. Ha meg nem szeretnél kezdeményezni, akkor várd meg, hogy ő tegye :) 18/F
2011. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából én is ebből indultam ki, legalábbis mindig örömmel és pici büszkeséggel töltött el ha segíthettem osztálytársaimnak a tanulásban. :)

Azt hiszem megpróbálom, igaz, picit elavult módszer de arra sosem lennék képes, hogy elhívjam bulizni vagy valami hasonló, szóval ez marad......

2011. márc. 14. 17:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogyha hajlandó segíteni nekem akkor biztos lehetek abban, hogy bejövök neki vagy lehet, hogy csak udvariasságból tenné meg? Most meg ezen agyalok....
2011. márc. 14. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz biztos semmiben, amíg nem ismered őt eléggé.
2011. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a BGF-re járok :P

De hogy válaszoljak is, szerintem kérd meg, hogy segítsen. Nem veszíthetsz semmit. :)

21F

2011. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem lesz olyan fiú, aki azt fogja írni, hogy gáz ez a módszer, úgyhogy nagyon meglepődtem és örülök neki! :)

Nagyon köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!