Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizunk, de nem csókolt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizunk, de nem csókolt még meg, ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

10. randinál tartunk. Nem nagyon tudom hogy megy ez másoknál, csak úgy gondolom hogy már azért ideje lenne. Jelenleg így azt sem tudom, hogy most együtt járunk vagy sem.

Én sajnos nem vagyok az a fajta aki ilyet mer kezdeményezni (de próbálom jelezni hogy felőlem aztán jöhet a dolog) szóval neki kéne, de lehet hogy valami oka van rá amiért nem teszi? Lehet hogy nem is akar megcsókolni? Vagy mégis mire gondoljak miért nem teszi? Volt már hasonló veletek? Valami ötlet?


2011. márc. 14. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az elég sok, valamelyikőtöknek "tökösebbnek" kéne lennie. :) Legyél NAGYON egyértelmű, vagy csókold meg Te. Én már azt is el tudnám képzelni 10 randi után, hogy rákérdezel. :)


21f

2011. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ölelés azért már volt, meg simogatás. Lopózz mögé, öleld át, szagolj bele a hajába (és dúdold bele hogy lamamba). Innen már nem hiszem, hogy elcseszheted.
2011. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik-ötödik randi után a többségnek már megvolt a csók.Kapd el te a 11. randin, ha még akkor sem lép! Hány évesek vagytok amúgy?
2011. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kézen fogva sétálunk, ölelés is van, simogatás is, de ezeknél valahogy nem jutunk tovább. Pedig már sokszor volt hogy teljesen odahajoltam, vagy csak úgy bámultam rá, bármikor megcsókolhatott volna. Ezért is nem értem miért nem teszi. Tudom, én is béna vagyok, mert nem merem. Lehet hogy ő se? Akkor ez már így marad? Elég vicces hogy ennyire bénák vagyunk. Én 24/L, ő meg 22/F.
2011. márc. 14. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen tényleg nagyon fura, ebben a korban a tizedik randi után többen már nem csak a csókon vannak túl:-) Azt hittem kb. 14-16 évesek vagytok. Szerintem, ha legközelebbre sem szedi össze magát, kapd el te mindenképpen! :-)
2011. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az életkorotokat és a randik számát olvasva úgy vélem, jogos a felvetésed :)


Nyilván a srácnak nincs túl nagy önbizalma ill. gyakorlata az ilyesmiben, ha lenne, akkor már megtette volna. Elsőként gondold át, hogy mindezek tudatában szeretnél-e tőle valamit (lehet, hogy ha feloldódik, akkor nagyon jó lesz, de vannak lányok, akik nem viselik el, ha a srác kissé bizonytalan).


Nyilván őt is foglalkoztatja ez a kérdés. Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha valahogyan humorral oldanád meg fel az ebből származó feszültséget. (pl. "Hiszel abban, hogy meg kell őrizni a szűzességet a házasságkötésig?" - "Nem." "Akkor lenne kedved megcsókolni?" / - "Igen." "És egy csók sem fér bele?" :))

Vagy akármilyen vicces dolog, ami nem megszégyenítő, hanem inkább kedves, és tovább lendítheti a helyzetet.

2011. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagy szerelmi csalódáson van túl, lehet, hogy valamelyik (vagy akár több) kapcsolata azért nem jött össze, mert túl korán történtek bizonyos dolgok... lehet, hogy ez annyira elvette az önbizalmát, hogy még fél bármiféle közeledéstől, tart a csalódástól.

Vagy még nem biztos az érzéseiben, nem biztos benne, hogy kapcsolatot akar, és úgy van vele, hogy az "ismerkedési szakaszba" még nem fér bele a csók, nem tudom. Tényleg fura...


Esetleg óvatosan rákérdezhetnél, jelezhetnéd, hogy te már előbbre lépnél... Elköszönésnél öleld át, nézz hosszan a szemébe, esetleg nyald meg picid az ajkad... ebből már csak leesik neki, hogy te szeretnéd.

Következő randin esetleg több testi kontaktus, simogatás, hajába túrás, talán ő is rájön, hogy jólesne neki a csók... :)

2011. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem rég volt velem az 1. randim megcsókoltam a lányt!
2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva csak gyáva lehet, ne félj te kezdeményezni, csak ne egyből nyelvessel. A társkeresőről jöttem össze egy 24 éves lánnyal, ő a 4edik randin hagyta csak hogy megcsókoljam, illetve rászóltam hogy legutóbb megígért egy smacit, és ahogy át akartam venni ő már nyelvessel kezdett. Én még tapasztalatlan csókos vagyok és szerettem volna az ajkával kezdeni. Mindazonáltal jólesett hogy megvolt már legalább ha így is, láttam hogy haladunk. Aztán nem lett belőle semmi, valamiért nem tudunk annyit beszélgetni, nem szokott neten beszélgetni, élőbe nem nagyon ér rá mert még tanul, és én se mert dolgozom. Lehet ma felhívom, mert legutóbb abba maradtunk hogy ne kapkodjunk.
2011. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabriell88 ***** válasza:
100%

a srác félénk, nincs ezzel baj hidd el.

Mi mikor randizgatni kezdtünk ugyan ez volt , mint nálad

kb a 8. randinál meguntam, h még meg sem csókolt, de kézfogás igen, h megkérdeztem tőle: Am nekem kicsit furcsa, h már elvileg párkapcsolatban vagyunk, de még nem csókoltál meg, ez miért van?

A válasza elég egyértelmű volt:Jobb lenne ha lerohannálak?:D

Majd elmondta, h nem szeretne semmit elsietni, szeretne jobban megismerni és nem úgy mint szimpla barátot ezért is fogta meg a kezem..mellesleg utána már megcsókolt:D

szal azt tanácsolom kérdezz rá!:)

Ui:a hogyan fogta meg a kezem az már egy külön sztori:)

2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!