Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső ahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső ahova nem kell képet kitenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül úgyse leszel egy társkeresőn "sikeres"
2011. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
chat.hu
2011. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehová nem kell, csak esélyed sincs nélküle.
2011. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani, hogy van-e ilyen oldal, de szerintem olyat keress ami népszerűbb oldal. A képedet meg nyugodtan tedd ki, mert azt hiszem mindenki szereti tudni, hogy kivel is fog talákozni nem pedig a találkozás pillanatában derül ki hogy hogy is néz ki az illető.

Gondolom te sem szeretnél úgy találkozni valakivel aki esetleg egyáltalán nem az eseted.

Szóval én azt tanácsolom hogy rakj ki képet is a leírásod mellé az ilyen jellegű oldalakon.

2011. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb társkereső oldalon van olyan lehetőség, hogy felteszed a képeidet, de csak azok láthatják, akiknek erre enegdélyt adsz.
2011. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező kitenni képet, de nélküle sokkal kevesebb az esély.
2011. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából csak érdekelt, eszemben sincs társkeresőre regisztrálni. :)
2011. márc. 13. 20:13
 8/8 KicsiAngel25 válasza:
szerintem sehova sem kötelező...
2011. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!