Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, h volt-e már olyan lány akivel azért nem kezdeményeztetek, mert 'túl' szép volt? És ha igen, miért nem léptetek? önbizalomhiány? vagy a lányból hiányoztak belső értékek? (itt például kölcsönös a szimpátia) Bocsi lehet hogy hülyén hangzik csak próbálom megérteni a pasik gondolkodását, ami minden bizonnyal nem fog menni :S


L


2011. márc. 13. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Velem most van ez így........ régen túl magasra tettem a mércét, és túl szép lányoknál próbálkoztam gimiben. Eredmény: megbántottak, megszopattak, megszívattak.


Ez 5 éve volt. Most megint egy szép lányt fogtam ki, egy álomnő, egyszerűen imádom, de ellenben az előző pofára eséseim óta, itt már bennem egy kis ördög, aki azt mondja, hogy neeeeee.....neeeee......... nincs esélyed....


De hogy érdekesebbé tegyük a tétet: megfogadtam, hogy ő lesz az utolsó ebben az életszakaszomban. Ha átver, vagy szemembe mondja, hogy nem akar tőlem semmit, ami 80%, akkor köszönöm szépen, és átadom a lehetőséget a ribiknek. Nem viccelek. Egyszer már majdnem benne voltam, de összejöttem egy lánnyal. Megtudta, mit tervezek, és kiborult. Rákérdeztem, és kiderült, hogy végig olyan pasiról álmodott, mint én. Érdekes.


21/F

2011. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy volt! amúgy ebben nincs semmi bonyolultság. ha valakinek kevés az önbizalma, vagy csak épp rossz időszaka van akkor hiába tetszik neki egy lány nem fog lépni.
2011. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, nekem is lehet hogy nagyok az elvárásaim. Csak ha van kölcsönösség, és mégsem lép az a bizonyos pasi, akkor az ember mindig magában kezdi el keresni a hibát.
2011. márc. 13. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én pl. 16 vagyok, és egy 17 éves, nálam 1000szer tapasztaltabb, egyébként nagyon kedves lánnyal szembe szerintem reálisan érzem magam "hátrányba" vagyis kissé esélytelennek. Ez van. Azért keresem a társaságát, ha lehet, és nem érzem cikinek.


16/f

2011. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17 :)
2011. márc. 13. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki gondolta volna! :D Merre laksz amúgy?
2011. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pécs környéke. te?:D
2011. márc. 13. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép lány több mindent vár el, nehezebb neki megfelelni, több fiú veszi körül. Inkább egy átlagos.
2011. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezzel teljesen egyetértek :)
2011. márc. 13. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:
ám nekem is volt,de én már az elejétől fogva ennek a dolognak tisztában voltam vele valamilyen féle képpen,és nem kezdtem ki velük...
2011. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!