Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytársat megérné megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársat megérné megkérdezni, hogy lenne-e kedve összejárni dugni, vagy ujjazni/szopni? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?Gazsinak hívnak?
2011. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem kell megkérdezni, majd kialakul... :D

előbb buliban csináljatok ezt-azt, egyre többet aztán majd lehet csak emiatt összejárni is

2011. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy DVD? (=dugsz velem délután?)
2011. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha te vagy a csaj van esélyed amúgy nincs sztem:D
2011. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jézusomXDDDD
2011. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az Ódor XD? Valahogy ez ismerős szöveg XD. Ha nem te vagy akkor bocsi!Na itt a válaszom: Ha fiú vagy akkor szerintem sincs esélyed. Vagyis azon is múlik, hogy hány éves vagy. Ha a lányok akikkel csinálni akarsz valamit még szüzek vagy még pasijuk se volt semmiképpen nem mennének bele de ha már nem szüzek akkor van egy kis esélyed. Ha lány vagy és szép akkor meg tutika, hogy szivesen dugaszolnak veled.
2011. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Meg!

Én annó, úgy hoztam össze, h kicsit többet kezdtem el vele beszélgetni, meg próbáltam lightosan utalgatni arra, h szívesen eltöltenék vele egy-két órát.

Aztán láttam rajta, h tetszik neki, mert mindig csak vigyorgott, meg mondta h na perszeeee:D

Azán egyszer csak elhívtam "filmezni":D

Haverom meg csak simán odament és átkarolta aztán nyomta neki a sódert, de ők rendesen össze is jöttek.

Nem gondoltam volna, h ők ketten valaha is járni fognak két évet.

Szal meg lehet próbálni:D

2011. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!