Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit tegyen egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit tegyen egy nő, hogy "megőrüljetek" érte?

Figyelt kérdés
nem a szexuális részére gondolok,hanem,h mik azok a dolgok amiktől úgy érzitek,h ez a nő kell nekem.
2011. márc. 13. 11:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

(ma 22:47 <-- :DDDDDDD)

egy szexi nézés is elég hozzá

2011. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

22:47-es...szó xint! :D

am. ha már jól kijöttök az ágyban, akk tuti elértél nála v.mit...ha már közös jövőről beszél, akk meg egyenes az út, és nem kell semmit tenned, csak ezt tovább tartani. :)

2011. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Legyél okos és jóindulatú.
2011. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
ne is mond el a férjednek...helyébe lennék és elmondanád kiverném a fogad és eladnálak ukránba ku**ának... szánalmas vagy...ő nagyon férfias te meg egy "..." vagy...fél éve csalod...jól élhet a férjed. első dolog h elhagyod elmondod mivan és mész a mésikhoz...ja még annyit, légyszíves ne sinálj gyereket, vagy ha van többet ne...van elég k**va a világon...
2011. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Aaliyah ***** válasza:
Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, hogy miért mentél hozzá a mostani férjedhez, ha van olyan tényező (adott esetben a szeretőd), ami el tud téríteni mellőle?
2011. márc. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy ilyen nőre vágytam mint te. Látatlanban is megtetszettél. Küldj privit.
2011. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
szerettem a férjemet. még most is szeretem mint embert, DE újra találkoztam a régi szerelemmel,akit mindig is szerettem,és hozzá hasonlítottam mindenkit. nincs még gyerekem,és már nem is akarok szülni a férjemnek. mindenkinek joga van a boldogsághoz,lehet,h a férjem is boldogabb lesz egy másik nővel,aki igazán szereti.
2011. márc. 16. 09:14
 18/21 cydor válasza:

lég feltűnő, de kimért

légy a közelben de mégis tarts távolságot

játssz a pasival, de ne add oda magad

adj egyre többet de mindig maradj érdekes, és tudd meglepni.

hitesd el vele hogy ő irányít, de tarts kezedben a gyeplőt.

légy rá kiváncsi, de ne zaklasd.

várdd el hogy rendszeresen jelentkezzen, keressen, de ne légy (túlzottan féltékeny)

tedd picit féltékennyé, de ha nagyon komolyan venné, bizonyítsd hűségedet.


30/F

2011. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm 12:02-es:) néha az a baj,h túlzottan féltékeny,persze jól esik meg minden,csak nem szeretem mikor miattam verekszik:(
2011. márc. 16. 12:17
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
férjed ennél csak boldogabb lehet...
2011. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!