Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy lánnyal vagy mit csináljak hogy bejjöjek neki?

Figyelt kérdés
h
2011. márc. 12. 21:27
 1/4 Vadmeggy ***** válasza:
Először tanulj meg írni. Hidd el nagy sikered lesz.
2011. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(bocs, de nem kéne állandóan ezzel a szöveggel jönni, sztem félrenyomta a "bejöjjek"-et, mert egyébként helyesen ír... -.-)

sajnos a kérdésre nem tudok választ adni, mert én is ezzel a problémával küszködöm... bocsi :D

2011. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vadmeggy ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Semmit nem tudsz csinálni. Vagy van kémia, vagy nincs. Nem értem, hogy miért hiszitek azt, hogy ha valakinek nem jöttök be, akkor ezen hogyan tudtok változtatni.

Keress mást! Magadat ne változtasd meg azért, hogy valaki számára vonzó legyél, mert csak magadból csinálsz idiótát, eredménye nem lesz.

2011. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem flörtölj és bokolj neki az bejöhet.:)
2011. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!