Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismertem meg és nesokár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismertem meg és nesokára talizunk megint mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok F/15

Van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg és nem túl sokat de beszélgettem vel és hát kedden este talizunk és nem tom mit tegyek csak beszélgesünk vagy vigyem el sétálni vagy a közeli parkba vagy mit szerintetek ja a lány is egyidős velem és nagyon bejön :D


2011. márc. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem vidd a közeli parkba! Az ilyen parkok tökéletes helyszínek ahhoz, hogy nyugodt körülmények között egymásnak essetek.

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sétáltok egy kicsit, közben persze beszélgettek, és ha elfáradtatok leültök a parkba egy padra.

Nem tudom mennyira vagy járatos ebben, de nálam az volt a befutó, akin láttam, hogy valóban érdeklődik felőlem,és nemcsak kukán ül. Kérdezz tőle dolgokat, persze ne személyeset, csak egyenlőre amolyan általános kérdéseket tegyél fel neki. Aztán majd látod, hogy mi lesz.

2011. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 12. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a randi?
2011. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!