Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy tetszik egy lány....már régóta, kb másfél éve.Az osztálytársam. Azért vártam ilyen sokáig, mert nagyon kövér voltam... 130kg. Amikor "megismertem" akkor határoztam el hogy le fogok fogyni. Szóval mondhatjuk hogy miatta fogytam le. Most 90kg vagyok, tudom, még mindíg van rajtam túlsúly, de azt kb augusztusig leadom. De ugye augusztusban már nincs iskola, és lehet hogy jövőre már másik suliba fog járni.


16F (bocsi a hosszú fogalmazásért)


2011. márc. 12. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom tanácsolni hogy néha-néha szólj hozzá, kérdezz tőle valami aktuálisat mondjuk és figyeld a reakcióit..
2011. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahverkodj vele, hívd el valahova, kisérd el, meg minden, légy vele jó fej. DE ne kövesd az én taktikám, mert én nagyon elbsztam, féltem, és azt mondtam hogy csak barátság, meg ne értse félre, közbe a nagy fszt nem akartam én többet...
2011. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre olyan fiú aki valamit tett valakiért! Ezért becsüllek! Ne várj többet ha tetszel neki akkor össze hogy veled jönni! Persze ne vágj bele egyböl szépen lassan! Ne aggódj ha összejön akár nyáron is tudtok találkozni. Itt az idö most vágj bele ja és sok szerencsét! Majd írd le mi volt!!! :)
2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Még lenne egy kérdésem: ti hogy reagálnátok ha valaki elmondaná hogy azért fogyott le mert szerelmes beléd?

Nem ijednél meg?

2011. márc. 17. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én is úgy érzek akkor örülnék neki, de ha nem meglepödnék de ez önbizalommal töltene el hogy van aki ÉRTEM tette ezt. Ja és talán elgondolkodnék róla hogy ha ezt megtette mit jelenthetek neki. :)
2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!