Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, eddig úgy 3 olyan lány volt, akinek tetszettem, és ha nem szúrom el, akkor összejöhettünk volna. Már igen hiányzik ez a dolog az életemből, és folyamatosan azon parázok, hogy mindig is hiányozni fog. Fiatalabbnak tűnök, és mondogatom, hogy még egy kicsit várok, 1-2 évet, hogy amikor majd idősebb leszek, akkor ne röhögjön pofán, ha mondjuk odalépek egy 17 éves csajhoz. Volt már buli, ahol szólítottam le csajt, egy "szia. táncolunk"-kal. 5 perc után persze mennie kellett. de mindenesetre igen királynak éreztem magam, hogy legyőztem az amúgy jelenlévő félelmem a visszautasítástól. már smároltam is. mit csináljak? várjak, majdcsak belebotlok egy szép csajba, aki biztos jeleket ad, mint az előző 3? és ha nem jön? ismerkedjek bulikba? mit tegyek?
2011. márc. 11. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
öltözködj úgy mint a bieber!
2011. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem meleg fiúkat keres...

XD

2011. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Tesó, idővel megtanulsz majd vakítani. Ez a nőszerzés titka. A nők még a férfiakhoz képest is primitív ösztönlények, igy nem az a fontos, mi az igazság, hanem amit hallani akarnak. Hitesd el velük, hogy ők a legszebbek, hogy ő egy igazi hercegnő, ámítsd minden széppel és jóval, lovagold meg a hiúságát. Hamarosan a kezedben lesz, hiszen egy nő képtelen meglenni kompenzálás nélkül, nincs lelkiereje és semmi önuralma. Ez a csajozás igazi titka, márha a mennyiségre mész. Ha a minőségre, sok sikert az évekig tartó kereséshez.
2011. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 busdriver ***** válasza:
0%
Mert béna vagy.
2011. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem sincs ,de lesz@rom ,majd lesz .
2011. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várni semmiféle képpen ne vàrj hogy majd magàtol betoppan az igazi, tegyél érte probálj ismerkedni , oda oda szólogatni csajokhoz hogy megtudd mi a nyerő mi nem stb.. És a visszautasítástól meg ne félj hisz a hibáiból tanul az ember...
2011. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha várakozol abból nem lesz semmi,a sült galamb nem fog a szádba repülni,próbálkozni kell folyamatosan ,de nem görcsösen ,hanem lazán. Ha elutasítanak akkor sem szabad feladni. Nálam van olyan ,hogy egy buli alatt 3-4 csajnál bepróbálkozok és elküldenek a f*szba,de menni kell tovább és az 5. összejön:D


F/19

2011. márc. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"16 éves vagyok"


turelem... hasonlo bajom volt nekem is, csak en a szia tancolunk-ra azt kaptam valaszul hogy "nem". Orulj neki hogy te legalabb kapsz ot percet.

Varj. Elobbutobb csak lesz valami, nekem 25 eves koromban lett eloszor.

2011. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!